קופה רושמת אנדרואיד – חיבור לרווחים שלך מכל מקום

העסקאות בעסק כבר מזמן לא מוגבלות לעמידה מאחורי הקופה הסטטית. מכשירי הנייד שבהם אנחנו משתמשים היום כמעט לכל פונקציה בעסק באים לעזרתנו גם כאן ומאפשרים לנו, באמצעות קופה מתקדמת וחכמה, לתת שירות זמין בכל מקום, דרך הנייד, גם כשאנחנו מחייבים את הלקוחות שלנו. בכל הקשור לחיבור של קופה רושמת אנדרואיד היא השידוך המושלם – עם מערכות שעובדות מצוין ביחד.

מערכת ההפעלה אנדרואיד מספקת תשתית מעולה למי שמחפש לנהל את העסק שלו מכל מקום בעולם. היא נחשבת לזמינה ונגישה גם מבחינת המחיר ומציעה אפשרויות רבות של ניהול מרחוק – דרך אפליקציות ותוכנות שונות שעובדות מצוין מכל מקום. כך גם הקופה הרושמת שלנו.

החיבור בין קופה רושמת ואנדרואיד הוא חיבור טבעי, שיוצר בסופו של דבר הזדמנות ליצור רווח בעסק ללא הגבלה מכל מקום. בין אם אתה מנהל מסעדה ובית קפה ורוצה להגיע עד השולחן עם המכשיר ולחייב את הלקוח בנוחות או מנהל עסק בינלאומי שבו הלקוחות מחויבים מרחוק, אתה בשליטה דרך אנדרואיד – מכל מקום.

קופה רושמת שמתעדכנת עם המכשיר והזמן

בכל הקשור לחיבור של קופה רושמת אנדרואיד סיפקה לנו אתגרים מיוחדים שפיצחנו בזכות פיתוח תוכנה חכמה מאד, המתחברת לכל מכשיר. כיום אנחנו מציעים תוכנה לקופה ממוחשבת שמתחברת למכשירים ניידים עם מערכת הפעלה אנדרואיד, אך גם לטאבלטים.

בזכות מערכת גמישה שמתחברת לזמן ולקצב העבודה, אנחנו יכולים לבצע התאמות ועדכונים כל הזמן ולהבטיח שהחיבור בין קופה רושמת ואנדרואיד יהיה חכם, קל ונגיש עבור כל הלקוחות שלנו – בכל שלב. אנחנו מקפידים להתעדכן בחדשות אנדרואיד ולעקוב אחר החידושים בעולם הניידים, כדי להבטיח שהלקוחות שלנו יצעדו בקלות אל העתיד – ויגיעו לתוצאות מעולות.

קופה רושמת אנדרואיד בהתאמה לעסק בכל קנה מידה

החיבור של מערכות העסק למכשירים ניידים מהווה הזדמנות מעולה עבור כל עסק להתפתח. אנחנו מאמינים במתן מענה לסוגי עסקים שונים ואספקה של קופות רושמות שיכולות לעזור לעסק לגדול.

גם באנדרואיד, אנחנו דואגים שכל לקוח ימצא ויגלה את הפונקציות הדרושות לו בשלב הזה בעסק, מחיוב מרחוק ומקרוב ועד למעקב אחר עסקאות שנעשות בקופה בעסק, דרך ניהול מלאי ועד לחיבור למערכת בקרת שעות העבודה של העובדים, חיבור למערכת הנהלת החשבונות ועוד.

באמצעות קופה רושמת אנדרואיד אפשר בקלות לבחון, לבדוק ולנהל את העסק מרחוק ובכל פעם לעשות קפיצה נוספת קדימה. החיוב הנגיש דרך הטלפון הנייד או הטאבלט מספקים הזדמנות להגיע ללקוחות ולחייב במהירות ובתהליך יעיל, ובכך להתפתח עם העסק.

קופה רושמת אנדרואיד מציעה 100% בטחון

אחד הדברים המדאיגים עבור כל בעל עסק הוא חיבור מאובטח למערכות הסליקה והנתונים בעסק. לכן, השימוש בנייד מעלה שאלות חשובות – בטח כשמדובר בחיבור קופה רושמת אנדרואיד או כל מערכת הפעלה של טלפון נייד.

באמצעות הפיתוח שלנו, תוכל להעביר את האנדרואיד שלך למצב שנקרא "מצב קיוסק", במסגרתו כל התכונות של הטאבלט או הטלפון הנייד שלא קשורות לחיוב באמצעות הקופה הרושמת שלנו מושבתות וניתן לסלוק בתחושת 100% בטחון. כך נשמרים נתוני לקוח, חוקים והגבלות, מידע על העובדים ועוד נתונים עסקיים ופיננסיים בצורה מאובטחת ושמורה, ללא חשש לדליפת המידע.

קופה רושמת ניידת יעילה לבתי קפה ומסעדות

לא משנה באיזה תחום העסק שלך עוסק, יעילות היא ערך חשוב עבור כל עסק פעיל. השעות הארוכות שאתה עלול להשקיע במעקב אחר העסקאות במסעדה, בבית הקפה או בכל עסק אחר ובחיבור בין מחלקות העסק השונות – כל אלו הופכים יעילים הרבה יותר באמצעות קופה רושמת אנדרואיד המתאימה את עצמה לכל עסק.

עם קופה רושמת אנדרואיד אתה יכול לתת לטכנולוגיה להוביל אותך קדימה לעבודה יעילה יותר בעסק שלך, להקל על העובדים – בין אם זה השף שצריך להתנהל מול ההזמנות מהקופה או צוות המלצרים שלך. אתה יכול לגשת לשולחן עם הקופה הרושמת, לקחת הזמנה ומיד להעביר את ההזמנה למטבח בלי שום עיכובים – והכל נעשה בתהליך אוטומטי לגמרי.

קופה רושמת אנדרואיד – שדרוג ללקוח ולעובדים שלך

כל מה שנשאר הוא לדמיין את הרגע שבו הלקוח שלך מחפש את המוצר המושלם עבורו. העובדים שלך מגיעים, עוזרים לו למצוא את מבוקשו ובלי לחכות בתור בקופה, הם מחייבים אותו כאן ועכשיו. כל תהליך ההמתנה לחיוב, השיח עם הקופאי – הכל הופך להרבה יותר פשוט.

דמיין את הרגע שבו המלצר שלך מגיע אל השולחן, מציע את מנות הבית המעולות שלך, מביא אותן ישר אל השולחן וגורם ללקוח שלך להרגיש נפלא כשהוא מסכם את החוויה ליד השולחן במהירות ובקלות, עם חשבון שיוצא כאן ועכשיו בדיוק ברגע שבו הלקוח מבקש את החשבון, בלי המתנה מיותרת.

שתי החוויות האלו מייצגות שדרוג חשוב לדרך שבה אנחנו מנהלים את הקשר עם הלקוחות שלנו. קופה רושמת אנדרואיד עוזרת לך לייעל, לזרז וליצור חוויית לקוח הרבה יותר טובה – בכל יום מחדש.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר