קופה רושמת למסעדות ובתי קפה

קופות ממוחשבות למסעדות ובתי קפה

קופות ממוחשבות למסעדות מאפשרות לך לחייב לקוחות ממש ליד השולחן, לשלוט על המצב בקופה גם מרחוק, לוודא שכל סרוויס עובר בדיוק כמו שצריך ולחבר את כל מה שקורה ליד הקופה למאחורי הקלעים של המסעדה שלך – זה בדיוק מה שמציעה לך קופה למסעדה או בית קפה – שמותאמת לצרכים המדויקים של עסק קולינרי כיום.

קופה למסעדה ובית קפה בהתאמה אישית 

העבודה היומיומית במסעדה או בבית קפה היא סיזיפית, סוחפת ומאתגרת, עם לקוחות שבאים והולכים, ספקים, ניהול מלאי ועובדים והרבה מטלות מסביב. כדי לעזור לכם לנהל את העסק בקלות, יצרנו קופות ממוחשבות למסעדה ולבית קפה שמספקות את התמיכה המושלמת לעסק תזזיתי ומלא אנרגיה ומשימות.
המערכת שלנו פשוטה, קלה להפעלה ומוצעת במחירים מיוחדים – בהתאם לגודל העסק, היא מציעה התאמה לצרכי העסק, תמיכה מלאה וגיבוי טכני בכל זמן.

קופות ממוחשבות לבתי קפה

כל היתרונות של קופה ממוחשבת למסעדות ובתי קפה

ממשק ניהול פשוט לתפעול

במסעדה או בית קפה בהם עובדים במשמרות, הכשרת העובדים לעבודה בקופה היא לא משימה פשוטה. אנחנו מציעים קופות ממוחשבות למסעדה שלכם שחוסכות לכם זמן הדרכה ומספקות לעובדים שגרת עבודה פשוטה ויעילה עם פונקציות שחוסכות טעויות, פעולות מיותרות וחוסר סדר.

שליטה מרחוק והתממשקות עם מכשירי סלולר

הקופות שלנו מתממשקות עם מכשירי טלפון נייד, טאבלטים וציוד נוסף כך שתוכלו להגיע עד השולחן עם כל הפונקציות הדרושות לחיוב הלקוח. בנוסף, תוכלו להתחבר מרחוק בקלות ולהפעיל את הקופה או לתמוך בה, בלי שום בעיה.

חיוב הלקוח שלא ליד הדלפק

במסעדות עמוסות התור לחיוב הלקוח בדלפק ולהוצאת החשבון המיוחל יכול להיות ארוך. יצרנו מערכת שתאפשר לכם להגיע עד לשולחן הלקוח ולחייב אותו בישיבה. זה לא רק עניין של חסכון עבורכם, אלא חוויית שירות אחרת עבור הלקוחות שלכם.

מוכנות ותאימות מלאה ל EMV & PCI

אבטחת מידע וביטחון בביצוע עסקאות חשובים בכל עסק ובטח במסעדה או בית קפה שבהם באים והולכים כל כך הרבה אנשים במהלך היום. דאגנו לחיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV. תוכלו לחייב בקלות כרטיסי אשראי בלב שקט, עם תאימות ל-PCI.

התממשקות חשבונאית

במסעדה או בבית קפה יש מערכות תומכות רבות. אנחנו מציעים קופות ממוחשבות למסעדה שמתממשקות בקלות ובהתאמה שלנו עם כל מערכת אחרת שברשותכם. בין אם מדובר במערכות הנהלת חשבונות, ניהול מלאי או שעון הנוכחות של העובדים – תוכלו להנות מכל הפונקציות האלו במקום אחד ולחסוך זמן, כסף ומאמץ.

מתאים לכל סוג של מסעדה ובית קפה

אם אתם מחפשים קופה למסעדה שמספקת מענה לניהול שוטף של העסק – AP היא הבחירה הכי טובה עבורכם. המערכת מותאמת לכל סוג של מסעדה, בין אם מדובר במסעדת מזון מהיר, בית קפה, רשת או מסעדת גורמה קטנה.

מוכנים את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.