תפריט

הטמעה של הנהלת חשבונות

ההטמעה של הנהלת החשבונות עטורת הפרסים שלנו

לאילו תוכנות של הנהלת חשבונות AP מבית אקיופוז מתאימה?

לכולם! התוכנה לעמדות המכירה של AP מבית אקיופוז היא המועדפת עבור עמדות מכירה של Quickbooks עם ציון של 9.5 מתוך 10 שניתן על ידי משתמשי Quickbooks, ומשתלבת באופן מושלם עם:

  • QuickBooks Pro (US & Canada) 2013-2015
  • QuickBooks Premiere (US & Canada) 2013-2015
  • QuickBooks Enterprise (US & Canada) 2013-2015
  • Sage 50 מהדורת ארה"ב 2013-2015 (לשעבר נקראה Peachtree)
  • Sage 50 מהדורת קנדה 2013-2015 (לשעבר נקראה Peachtree)
  • Sage 100 ERP 2013, 2014, 2015 (לשעבר נקראה Sage MAS 90 ו Sage MAS 200)
  • Sage BusinessWorks Accounting גרסה 5 או גבוהה יותר

איך זה עובד? דבר ראשון מעדכנים את המלאי ב QuickBooks עמדת המכירה תאתר את רשימות המלאי ואת נתוני הלקוחות שקיימות בתוכנת הנהלת החשבונות ותעתיק אותם לדיסק מקומי בעמדת המכירה.

מתי המכירות מדווחות להנהלת חשבונות? בתום כול משמרת ( תוך כדי הפקת דוח “”Z ) עמדת המכירה של אקיופוז לא רק מספקת את הדוח ודוח אפס אלא גם מעדכנת בזמן אמת את עמדת המכירה של QuickBooks עם כל פרטי העסקאות ואין זה משנה אם תוכנת הנהלת החשבונות מותקנת על עמדה מקומית או נמצאת הרחק ממקומכם. העברת הנתונים מתבצעת בצורה חלקה וללא עכבות.

האם אני יכול לעבד נתונים נוספים ומכירות נוספות במקביל לעבודה על תוכנת QuickBooks כמובן! עמדת המכירה שלנו מתוכננת לעבד נתונים כמו הזמנות דרך המרשתת, הזמנות שמתקבלות במייל והזמנות מיוחדות שמיוצרות על ידי QuickBooks או כל תוכנת צד שלישי.

המלצות

פארק השעשועים דל גרוסוס
פארק השעשועים דל גרוסוסTipton, PA
כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.
קבוצת סלייטר, דאג סלייטר
קבוצת סלייטר, דאג סלייטרAccounting Solutions Experts
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.
קן סילברשטיין
קן סילברשטייןQuickbooks, Professional Advisor
במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.

מוכנים את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.