הטמעה של הנהלת חשבונות

איך מתחברת הקופה של AP לתוכנות הנהלת החשבונות בעסק שלך?

אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה תקינה של עסק הוא החיבור בין מערכות שונות, בעיקר בכל הקשור לכספים. הקופה החכמה של AP מתחברת לתוכנות הנהלת החשבונות המובילות היום בארץ ובעולם ומאפשרת לקצר תהליכים ולייעל את מעבר האינפורמציה ממערכת הקופה והמכירות אל מערכת הנהלת החשבונות.

איך זה עובד?

החיבור בין הקופה שלנו ובין תוכנות הנהלת החשבונות, כמו גם מערכת ERP, מתבצע בקלות לאחר רכישת הקופה ובהתאמה אישית לכל עסק. התמיכה שלנו מאפשרת התאמה מירבית לתוכנות איתן אנחנו עובדים היום – פריוריטי, חשבשבת ותוספי QuickBooks.

לאחר החיבור וההטמעה תוכלו להנות מחיבור מושלם בין הקופה ובין תוכנות הנהלת החשבונות, לפי הפרמטרים הבאים:

ממשק פרטני שמציג נתונים עדכניים: הממשק שלנו ותהליך ההטמעה מאפשר עדכון פריטים ומלאי, ניהול המכירות וקבלת דוחות בכל רגע נתון לגבי מצב הקופה והמכירות, מעקב מסודר כל הפעולות שנעשו בקופה ועוד. הממשק קל לשימוש, נגיש וניתן להתאמות לפי הצורך של העסק.

עדכון Online: מערכת הקופה החכמה שלנו מתעדכנת כל הזמן, בהתאם למה שקורה במפגש עם הלקוחות, בגבייה ועם כל פעולה אחרת הנערכת על ידי העובדים. העדכון מתבצע אונליין בצורה פשוטה ויעילה, כך שניתן להתעדכן בכל עת במצב ולקבל סטטוס מלא של הכנסות מהקופה. עדכונים טכניים נעשים גם הם בקלות וביעילות.

מימוש מלאי בתוכנת הנהלת החשבונות: הממשק הנוח מאפשר לעשות פעולות מלאי בתוך ניהול החשבונות מאתר חיצוני, לבצע הזמנות Online ומהקופה בכל עת. ניהול המלאי מתבצע כך ברמה המיידית, מבלי להפעיל מספר רישומים או תוכנות שונות.

הקופה החכמה של AP מתממשקת היום לתוכנות:

  • חשבשבת
  • פריוריטי
  • תוספי QuickBooks

 

לכל שאלה על הטמעת החיבור בין הקופות של AP ומערכות הנהלת החשבונות בעסק, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

המלצות

פארק השעשועים דל גרוסוסTipton, PA
קרא עוד
כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.
קבוצת סלייטר, דאג סלייטר
קבוצת סלייטר, דאג סלייטרAccounting Solutions Experts
קרא עוד
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.
קן סילברשטיין
קן סילברשטייןQuickbooks, Professional Advisor
קרא עוד
במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.

מוכנים את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.