קופה רושמת
לחנויות פופ אפ

קופה רושמת
לחנויות פופ אפ

בשנים האחרונות חנויות פופ אפ הפכו לכלי שיווקי של הרבה מאד עסקים והזדמנות אמיתית לבחון כדאיות במקום מסוים, מול קהל מסוים. במשך שבוע, שבועיים או חודש, נפתחת חנות שבה אפשר למכור מוצרים ולחשוף אותם לקהל חדש. אחרי התקופה הזו, מקפלים את הכל וממשיכים הלאה. לחנות כזו, שזזה ונודדת ממקום למקום או נפתחת רק לתקופה קצרה – יש דרישות משלה. הקופות הרושמות שלנו משתלבות שם וממלאות לא מעט מהדרישות האלו.

קופה חכמה ניידת לחנויות פופ אפ שבאות ונעלמות

חנות פופ אפ שנפתחת במקום מסוים ומתקפלת אחרי תקופה מביאה איתה לא מעט אתגרים. בין היתר האתגר הגדול של ניהול תהליכי המכירה ושמירה על קשר עם הלקוחות שהגיעו וקנו גם אחרי שהחנות נסגרת. הקופה הניידת שאליה אפשר להתחבר דרך הנייד, הטאבלט או המחשב הנייד, מאפשרת לכם לפתוח עמדה בכל מקום חדש ולנהל את המכירות בהצלחה.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לחנויות פופ אפ

קופה רושמת ניידת

הקופות הממוחשבות מותאמות לפונקציות הדרושות לכל חנות, אך מאפשרות גם ניידות חשובה. גם אתם וגם המוכרים בחנות, שממלאים את מקומכם כשאתם לא בשטח, יכולים להתחבר לתוכנת הקופה דרך מכשירים ניידים וטאבלטים. בנוסף, אפשר להתחבר בקלות לממשקים נוספים שמתחברים לתוכנה ומספקים עוד נתונים.

חיבור למערכות הנהלת חשבונות וניהול מלאי

פיתחנו את הקופה של AP כתוכנה שמתממשקת למערכות נוספות בעסק ובכך מאפשרת לכם לקבל תמונה רחבה של תהליך המכירה. תוכלו ליצור דוחות, לבדוק מה נמכר ומה פחות ולשלוט על הרווחים מפעילות המשתלה לאורך השנה.

סליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

אפשרות לאיסוף נתונים לצורך שיווק

כדי לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם, תוכלו לאסוף נתונים לצורך שיווק – כמו מייל, טלפון, שם ועוד. כך תוכלו להקים מועדון לקוחות, לעדכן על מבצעים והטבות ולשדרג את השיווק שלכם באופן משמעותי.

הפעלת קופה יעילה ונוחה – גם מרחוק

כדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שמגיעים לחנות, צריך קופה חכמה שמאפשרת בכמה קליקים מהירים לסיים את המכירה. הממשק של A.P פותח תוך מחשבה על חווית משתמש נוחה, שתאפשר לעובדים שלכם לשלוט על הקופה בקלות, ללמוד לתפעל אותה במהירות ובכך לייעל גם את העבודה שלכם כמנהלים.

תמיכה טכנית ושירות מעולה

הצוות שלנו מבין את החשיבות של מענה מהיר, זמין ומקצועי ללא פשרות. אחרי שהקופה כבר מותקנת אצלכם, הצוות הזה ממשיך ללוות אתכם בשירות מעולה וזמין. תוכלו לפנות אלינו גם להתאמות אישיות, שדרוגים ותוספות חשובות לכם.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר