קופה רושמת
למשתלות

קופה רושמת
למשתלות

לסחוב, להרים, לשתול, להשקות, לבדוק שהכל בכל פינה במשתלה תקין, לעזור ללקוחות, לספק להם תהליך מכירה מהיר ויעיל ובסוף, לתת שירות מעולה. זה מה שקורה ביומיום של מנהלי משתלות שפגשנו בדרך כשיצרנו את הקופה הרושמת שלנו. מתוך ההבנה שמדובר בעסק שהוא תזזיתי ומשתנה, ממש כמו הגינה שלנו שמשתנה לאורך השנה, פיתחנו תוכנת קופה רושמת שיש בה תכונות ייחודיות שמתאימות לעסק שכזה.

קופה רושמת חכמה למשתלה

אחד האתגרים הכי גדולים במשתלה הוא השטח הגדול שעליו היא נפרשת והצורך לפעמים להתנהל מול מוצר שהוא גדול, מסיבי ואי אפשר להביא אותו עד לקופה. AP היא קופה רושמת ניידת חכמה שמאפשרת לעובדי המשתלה להגיע עד לעץ הגבוה או לשקי האדמה הכבדים ולחייב את הלקוח ממש לידם, כך שלא צריך לטרטר אותו ממקום למקום. לצד התכונה החשובה הזו, תמצאו עוד שלל יתרונות שמהם נהנים העסקים שעובדים עם הקופות שלנו.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת למשתלות

קופה רושמת בהתאמה אישית

הקופות הממוחשבות מותאמות לפונקציות הדרושות לכל חנות, כך שתוכלו לבחור להוסיף תכונות חשובות לכם – מחיבור למערכות הנהלת החשבונות דרך ניהול שעון הנוכחות ועד לניהול מלאי. בנוסף, הקופה ניתנת להפעלה ממכשירים ניידים, טאבלטים ומחשב נייד, כך שתוכלו גם לפקח ולשלוט מרחוק.

חיבור לממשקים שונים במשתלה

פיתחנו את הקופה של AP כתוכנה שמתממשקת למערכות נוספות בעסק ובכך מאפשרת לכם לקבל תמונה רחבה של תהליך המכירה. בין היתר תוכלו ליצור מועדון לקוחות באמצעות מילוי פרטים מהיר על כל לקוח וקבלת אינפורמציה להמשך הקשר עם הלקוחות.

אפשרות לניהול מלאי

אם אתם מנהלים מלאי במשתלה, למשל של שקי אדמה, כלי עבודה או עציצים, תוכלו לבדוק את המלאי תוך כדי תנועה במהלך היום, דרך הקופה. תוכלו ליצור דוחות, לבדוק מה נמכר ומה פחות ולשלוט על הרווחים מפעילות המשתלה לאורך השנה.

סליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

הפעלת קופה יעילה ונוחה – גם מרחוק

במשתלה, כמו בכל עסק אחר, הפעלת הקופה צריכה להיות נוחה ומהירה. הממשק של A.P פותח תוך מחשבה על חווית משתמש נוחה, שתאפשר לעובדים שלכם לשלוט על הקופה בקלות, ללמוד לתפעל אותה במהירות ובכך לייעל גם את העבודה שלכם כמנהלים.

תמיכה טכנית ושירות מעולה

הצוות שלנו מבין את החשיבות של מענה מהיר, זמין ומקצועי ללא פשרות. אחרי שהקופה כבר מותקנת אצלכם, הצוות הזה ממשיך ללוות אתכם בשירות מעולה וזמין. תוכלו לפנות אלינו גם להתאמות אישיות, שדרוגים ותוספות חשובות לכם.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר