קופות ממוחשבות
עם כל התכונות
לניהול עסק מצליח

קופות ממוחשבות
עם כל התכונות
לניהול עסק מצליח

בעידן שבו מכירה יכולה לקום או ליפול על יעילות, זריזות ושירות חכם, קופה ממוחשבת היא מצרך נדרש בכל עסק. היא מאפשרת לשלוט בקלות על חיוב הלקוחות, לנהל את מערך המכירה ולחבר אותו עם הצד החשבונאי, הניהולי והשירותי של העסק. AP מציעה קופות ממוחשבות עם מגוון תכונות שמספקות התאמה אישית לכל עסק.

ההבדל הדק בין קופה רושמת פשוטה למערכת חכמה שעובדת בשבילכם

ההבדל הדק בין קופה
רושמת פשוטה למערכת
חכמה שעובדת בשבילכם

AP מבית אקיופוז מציעה מגוון תכונות שהופכות את הקופה הרושמת הפשוטה שהכרתם בעבר למערכת חכמה ויעילה, המתאימה למגוון רחב של עסקים. אם פעם תהליך המכירה היה ארוך ומסורבל, היום בכמה לחיצות כפתור אינטואטיביות תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם, לנהל מלאי, להתחבר למערכות החשבונאיות בעסק ולשלוט על מערך המכירה.

אנחנו מציעים לכם קופה רושמת פשוטה וחכמה
שיש בה את כל התכונות הבאות:

הנהלת חשבונות אוטומטית

קופות ממוחשבות איי פי מבית אקיופוז מייצרות חיבור למערכות הנהלת החשבונות ונותנות תמונה כלכלית של העסק. התוכנה אושרה ע"י חברת Sage הבינלאומית והיא מדורגת כקופה מס' 1 בקרב משתמשי Quickbooks כבר מעל ל-7 שנים ברציפות – ואנו יוצרים את ההתאמה בינה ובין מערכות אלו ואחרות.

ניהול שעוני נוכחות

AP מתממשקת בקלות עם אקיושיפט ובכך מאפשרת לכם לעקוב אחר כניסה ויציאה של עובדים. שעון הנוכחות המיושן מקבל מתיחת פנים והעובדים שלכם נכנסים למשמרת בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה. בסוף החודש תוכלו בקלות לקבל את דו"ח השעות עם כל הנתונים ולחסוך עבודה בדרך לחישוב השכר.

יעילות ומהירות

המערכת מאפשרת לתת שירות מהיר ויעיל לכל לקוח שמחכה לחשבון. קופה רושמת פשוטה מחייבת את הלקוחות שלכם לעמוד בתור, בעוד שעם AP אתם יכולים להשלים את תהליך המכירה בכמה לחיצות כפתור מהירות. ואם יש לכם בית קפה או מסעדה, תוכלו להגיע עם הקופה עד השולחן.

ניידות - חיוב ליד השולחן או בעמדה ניידת

אם אתם בעלי מסעדה או בית קפה, מציגים ביריד או תערוכה או מוכרים מוצרים בעמדה בקניון, תוכלו לחייב את הלקוח במקום ולמנוע תורים בקופה או המתנה ארוכה. בניגוד לקופה רושמת פשוטה שניצבת במקום אחד, אנחנו מספקים שירות קופה ממוחשבת נייד שמייעל את כל תהליך המכירה.

בקרה והנפקת דוחות

AP מאפשרת לכם לעקוב אחר הכנסות העסק באופן שוטף ולהנפיק דוחות מותאמים אישית לפי צרכי העסק, שמספקים ניתוח של מה שקורה בעסק. זו קופה ממוחשבת הכוללת אפשרות להנפקת שני דוחות מסוגים שונים המספקים נתונים במקום ותמונה מלאה של פעולות הקופה

ניהול מלאי

באמצעות תוסף אקיוקאונט, תוכלו ליצור קופה ממוחשבת חכמה שמאפשרת לכם גם לנהל את המלאי באופן שוטף, מאותה מערכת, לעדכן כמויות, לקבל משלוחים ולראות תמונת מצב עדכנית של מלאי המוצרים בחנות בכל זמן שתרצו.

קופה ממוחשבת שאוספת מידע שיווקי

AP היא קופה ממוחשבת שמסייעת לכם לאסוף נתונים על הלקוחות שלכם ונותנת גב למערך השיווקי. תוכלו להכניס למערכת את פרטי ההתקשרות עם הלקוח ונתונים נוספים ולהקים מערך לקוחות ומתעניינים שתוכלו לשמור איתם על קשר באמצעות שיווק ושימור לקוחות

תאימות מושלמת לEMV – סליקה מתקדמת באשראי

במשך השנים האחרונות הכנו ושיפצרנו את AP כך שתתאים לשיטות הסליקה המתקדמות ביותר המוצעות כיום. התוכנה מותאמת לסליקה על פי התקן המאובטח EMV. אפשרות סליקה מתקדמת זו מתאימה למגוון עסקים, ביניהם בתי קפה, מסעדות ועמדות ניידות

התממשקות מרחוק

אם יש לכם חנויות מסביב לעולם, אם אתם לא נמצאים פיזית בבית העסק או פשוט רוצים מעקב אחרי כמה קופות ממוחשבות, תוכלו בקלות להתחבר למערכת מרחוק ולקבל את כל הנתונים. המערכת מאפשרת שליטה מרחוק לצורך בקרה, פיקוח, תמיכה בשירות לקוחות ובק אופיס.

יצירת קבלות דיגיטליות

בעידן שבו אנחנו מנסים לחסוך בשימוש בנייר והערך של שמירה על הסביבה מלווה בעלי עסקים רבים, AP מספקת אפשרות לשליחת קבלות דיגיטליות ישירות למייל. כך אתם חוסכים את עלויות הנייר, מקלים על הלקוח שמקבל ישירות עד אליו את הקבלה ושומרים על הסביבה.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

כשאתם בוחרים ב-AP אתם בוחרים קופה ממוחשבת המותאמת לעסק שלכם. מהבחירה בשימוש ב-AP בהתאם להרגלי הגלישה שלכם, במחשב נייד, מחשב נייח, מכשירי טאבלט או טלפונים חכמים ועד לחבילות במחירים שונים שמתאימות להיקף הפעילות בעסק. מהפונקציות והתכונות הדרושות לכם והתאמתן לפי סוג העסק ועד לתוספים ושדרוגים שעוזרים לכם למכור בקלות וביעילות.

צור קשר

x

    צור קשר