קופות רושמות לעסקים
שרוצים להצליח

קופות רושמות לעסקים
שרוצים להצליח

בין אם אתם מנהלים מסעדה, מפעילים דוכנים ביריד או תערוכה, בעלי פיצוציה או חנות נוחות או הבעלים הגאים של חנות צעצועים או ביגוד, אתם מבינים את המשמעות של קופה לעסק שהיא מהירה, יעילה, מאפשרת לפקח ולנהל ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק.

אלו רק חלק מהדברים שהנחו אותנו כשפיתחנו את AP שהיום לגמרי מספקת פתרון יעיל לעסקים קטנים ובינוניים שרוצים לייעל את כל תהליך המכירה מול הלקוח ואת מה שקורה מאחוריו.

אנחנו מספקים לכם קופות ממוחשבות לעסקים שמקלות על העבודה היומיומית ומציעות מעקב אחריה גם מרחוק.

בשורה התחתונה, קופות ממוחשבות לעסק פשוט משדרגות


את היומיום שלכם והופכות אותו להרבה יותר קל.

קופה לעסק שמתאימה את עצמה בכל פעם מחדש

קופות ממוחשבות AP מבית אקיופוז מייצרות חיבור למערכות הנהלת החשבונות ונותנות תמונה כלכלית של העסק. התוכנה אושרה ע"י חברת Sage הבינלאומית והיא מדורגת כקופה מס' 1 בקרב משתמשי Quickbooks כבר מעל ל-7 שנים ברציפות – ואנו יוצרים את ההתאמה בינה ובין מערכות אלו ואחרות.

קופה רושמת לעסק קטן עד בינוני – ולזה שלא מפסיק לגדול

שגרת היום בעסק קטן ובינוני מלווה בהמון מטלות קטנות. ניהול מלאי, בדיקת הזמנות, מעקב אחרי חשבוניות וקבלות ללקוחות, הוצאת דוחות, ניהול עובדים ועוד. בנינו את AP כך שתאפשר התאמה לגודל העסק ותתממשק עם כמה שיותר פונקציות מסביב לפעילות הקופה השוטפת. תוכלו למצוא אצלנו קופה רושמת לעסק קטן ולהתנסות גם בגרסאות שמתאימות לעסקים גדולים יותר.

קופות ממוחשבות לעסקים בהתאמה לכל תחום

במהלך השנים בהם אנחנו מפתחים ומשדרגים את איי פי באופן קבוע, אנחנו לומדים להכיר מקרוב את הצרכים של כל עסק כשהוא בוחר קופה רושמת לעסק. בנינו את איי פי כך שתוכל לצמוח עם העסק ויותר מכך – תוכל להתחבר לתוספות ושדרוגים שיתאימו לתחום העיסוק, למספר העובדים, לגודל המלאי, לסוגי המכירה בעסק ולשירות שלכם מול הלקוחות.

קופה רושמת ניידת

אז איך תבחרו קופות לעסק? אנחנו כאן לספק ייעוץ ותמיכה

כדי שתוכלו לבדוק אילו תכונות ופונקציות אתם צריכים במערכת ה-AP שלכם, יצרנו בשבילכם הסברים פרטניים לפי סוג העסק. איך תוכלו לבצע התאמה מעולה של קופה רושמת לעסק שלכם ולבחור במוצר הנכון? היכנסו לעמודים המכוונים לפי תחומים העיסוק שלכם ותוכלו לבדוק איך פותרות קופות לעסק במגוון אפשרויות את האתגרים הגדולים בניהול, בתפעול ובבקרה עליהן.

קופה ממוחשבת לעסק – משדרגת את היומיום שלכם

מאפשרות להוציא קבלות ידניות דרך חיוב במעמד הלקוח ליד שולחן המסעדה ועד לחיוב מהיר על הבר, קופה ממוחשבת לעסק היא שדרוג למי שעד כה השתמש בקופות מיושנות וידניות. האפשרות לנהל את כל מערך המכירה בלחיצות כפתור פשוטות דרך התוכנה שלנו, מוכיחה את עצמה בפועל בקרב עסקים מכל העולם שכבר רכשו אותה.

אז איזו קופה ממוחשבת תבחרו לעסק שלכם?

בחרו את סוג העסק שלכם מתוך רשימת העסקים למטה, לחצו והיכנסו לעמוד המתאים – ותוכלו לבחור:

צור קשר

x

    צור קשר