קופה רושמת
למעדניות וחנויות טבע

קופה רושמת
למעדניות וחנויות טבע

אם אתם עומדים מאחורי הדלפק במעדנייה או בחנות טבע, אתם בטח מבינים את האתגרים השונים שיש בחנות כזו. חיוב על מוצרים במשקל, ירקות ופירות אחדים, מוצרים מכל העולם ומוצרים ליד הקופה. זה אמנם מזכיר כל חנות מזון אחרת, אבל כשמדובר על מעדנייה שנותנת חוויה קולינרית קצת אחרת מהסופר הסטנדרטי, אנחנו צריכים לתת ללקוח את החוויה הכי נעימה ואישית שיש. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם קופה רושמת חכמה שמספקת תהליך מכירה יעיל וזריז.

קופה רושמת חכמה למעדנייה או חנות טבע

משליטה על המלאי ועד לחיבור למערכות השקילה בעסק, מניהול משמרות העובדים בחנות באמצעות שעון נוכחות ועד לממשק יעיל שמאפשר להם ליצור תהליך מכירה מהיר מאד. מחיבור למערכת הנהלת החשבונות בעסק ועד לסליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום – כל הדברים האלו יחד קיימים בתוך הקופות הממוחשבות שלנו ואיתם עוד תכונות רבות שמספקות לכם שגרת עבודה מעולה.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת במעדניות וחנויות טבע

קופה רושמת בהתאמה אישית

הקופות הממוחשבות מותאמות לפונקציות הדרושות לכל חנות, כך שתוכלו לבחור להוסיף תכונות חשובות לכם – מחיבור למערכות הנהלת החשבונות דרך ניהול שעון הנוכחות ועד לניהול מלאי. בנוסף, הקופה ניתנת להפעלה ממכשירים ניידים, טאבלטים ומחשב נייד, כך שתוכלו גם לפקח ולשלוט מרחוק.

חיבור לממשקים שונים בחנות

במעדניות וחנויות טבע יש לא מעט מערכות שצריכות לדבר זו עם זו. פיתחנו את הקופה של AP כתוכנה שמתממשקת למערכות נוספות בעסק ובכך מאפשרת לכם לקבל תמונה רחבה של תהליך המכירה. בין היתר תוכלו ליצור מועדון לקוחות באמצעות מילוי פרטים מהיר על כל לקוח וקבלת אינפורמציה להמשך הקשר עם הלקוחות.

אפשרות לניהול מלאי

הקופות הממוחשבות שלנו מאפשרות לכם לפקח על הסחורה המגיעה לעסק באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי. תוכלו לבדוק כל הזמן מה חסר בחנות, מה צריך להזמין, מה נמכר יותר ומה פחות, להנפיק דוחות ולשלוט על המצב.

סליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

הפעלת קופה יעילה ונוחה

בחנות שאליה נכנסים אנשים מדי יום, הפעלת הקופה צריכה להיות נוחה ומהירה. הממשק של A.P פותח תוך מחשבה על חווית משתמש נוחה, שתאפשר לעובדים שלכם לשלוט על הקופה בקלות, ללמוד לתפעל אותה במהירות ובכך לייעל גם את העבודה שלכם כמנהלים.

תמיכה טכנית ושירות מעולה

ברור לנו שבחנות שפתוחה לאורך היום, אין דבר חשוב יותר מתמיכה לקופה. הצוות שלנו מבין את החשיבות של מענה מהיר, זמין ומקצועי ללא פשרות. אחרי שהקופה כבר מותקנת אצלכם, הצוות הזה ממשיך ללוות אתכם בשירות מעולה וזמין.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר