קופה רושמת
לחנויות צעצועים
ומתנות

קופה רושמת
לחנויות צעצועים
ומתנות

חנות צעצועים או מתנות היא מקום שכל הזמן מתרחשים בו שינויים. מבצעים, הנחות, הטבות, פעילויות מיוחדות ומוצרים חדשים שמושקים כמעט מדי שבוע. כדי ליצור תהליכי מכירה חכמים וכדי לאפשר לכם שליטה מלאה על החנות שלכם, גם מרחוק – פיתחנו את A.P קופה חכמה בהתאמה אישית לכל עסק ולכל סוג של חנות.

קופה ממוחשבת שמחוברת לעסק

אם פעם הייתם מסתפקים בקופה רושמת פשוטה, היום המצב הוא שונה. בתקופות לחץ החנות יכולה להיות עמוסה באנשים ובאמצעות קופה פשוטה קשה לייעל את תהליך המכירה. AP כבר הוכיחה את עצמה בשוק הבינלאומי כקופה חכמה שעוזרת לעסק לצעוד קדימה, לנהל את המכירות בצורה זורמת ופשוטה ולפקח על כל מה שקורה גם מרחוק.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לחנויות צעצועים ומתנות

קופה פשוטה להפעלה

בחנויות צעצועים ומתנות כשיש עובדים שמגיעים למשמרות, מתחלפים ונקלטים עובדים חדשים חשוב שתהליך העבודה עם הקופה יהיה קל ללמידה וליישום. את AP יצרנו תוך כדי מחשבה על תהליך מכירה אינטואטיבי שקל לשלוט בו. בכמה פעולות פשוטות נסגרת מכירה והלקוח מקבל את השירות הכי יעיל שאפשר.

התאמה אישית לפעילות העסק

לכל עסק יש צורך בממשקים מסוימים שיתחברו לקופה ויעבירו ממנה או אליה אינפורמציה. קופה ממוחשבת כמו AP מתממשקת עם מערכות שונות ביניהן הנהלת החשבונות, מערכת ניהול מלאי, שעון נוכחות לעובדים ועוד. תוכלו לוודא גם מרחוק שהכל בחנות מנוהל בצורה הטובה ביותר – תוך הסתכלות רחבה על כל המערכות בעסק.

ניהול מלאי לחנות

קופה חכמה לחנות צעצועים או חנות מתנות מאפשרת לכם לפקח גם על המלאי. באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי, אתם מחברים בין מה שקורה מאחורי הקלעים למה שקורה על דלפק המכירות, מה שמאפשר לכם להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

סליקה מאובטחת

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV שאפשר להיות בטוחים שתהליך החיוב וסליקה נעשים בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

שליטה מרחוק

אם אתם בעלי כמה חנויות ורוצים לפקח מרחוק על הנעשה בהן, תוכלו לעשות זאת באמצעות שליטה מרחוק. בנוסף, תוכלו לקבל דוחות, לבדוק את מצב הקופה ולפתור בעיות באמצעות התחברות פשוטה דרך מכשיר סלולרי, טאבלט או מחשב נייד מכל מקום.

תמיכה טכנית קבועה

אנחנו יודעים שבחנות שבה כל הזמן יש לקוחות, מתחלף המלאי באופן מהיר, יש סיילים ומכירות מיוחדות ותקופות עמוסות במיוחד. הקופה החכמה שלנו מחוברת למערכת תמיכה שמאחוריה אנשי תוכנה ופיתוח מקצועיים ומנוסים, אנשי השירות שלנו וצוות שכולו כאן כדי לעזור לכם.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר