קופה רושמת
למכולת ופיצוציות

קופה רושמת
למכולת ופיצוציות

מכולת או פיצוציה היא מקום שבה כל הזמן קורה משהו. אנשים נכנסים ויוצאים, קונים הרבה או מעט, מחכים בתור או פשוט מסתובבים מפינה לפינה ואתם כמוכרים או כבעלי החנות צריכים לשלוט בכל מה שקורה ולהיות עם היד על הדופק – גם כשאתם שם וגם כשאתם רחוקים מהחנות. הקופות הממוחשבות שלנו מותאמות באופן פרטני לכל עסק ועסק ויכולות להיות פתרון אידיאלי עבור מנהלי מכולת ופיצוציות.

קופות חכמות עם כל מה שצריך כדי לנהל חנות מצליחה

אם תטיילו לאורך הרחוב הראשי של כל עיר בישראל תוכלו לספור לא מעט פיצוציות ומכולות. אז מה מבדיל בין חנות אחת לאחרת? השירות הטוב, המהיר והיעיל, האפשרות להיכנס, לקחת את מה שצריך ולצאת במהירות, התחושה שהכל מתנהל בצורה הכי אחראית ובטוחה והאפשרות להנות ממלאי מגוון של מוצרים. את כל הדברים האלו תוכלו לנהל דרך מערכת הקופה החכמה של AP.

כל היתרונות של קופה רושמת למכולת או פיצוציה

קופה ניידת שמאפשרת לחייב כל מוצר

במכולות ופיצוציות תמצאו לצד מוצרי המדף גם מוצרים כמו פיצוחים, ממתקים וסוכריות שקונים על משקל. AP היא קופה ניידת חכמה שיכולה לסגור לכם את הפינה ולאפשר לכם למכור למי שמגיע לחנות מוצרים במשקל בלי להסתבך, תוך כמה לחיצות כפתור מהירות.

התאמה לכל ממשקי הניהול בחנות

כדי להיות עם היד על הדופק גם כשאתם לא נמצאים ליד הקופה, פיתחנו את מערכת AP כך שיהיה אפשר לחבר אותה למערכות נוספות בעסק – ממערכת הנהלת החשבונות דרך ניהול המלאי ועד לשעון הנוכחות שלה עובדים. בהתחברות מהירה לתוכנה של AP תוכלו לקבל נתונים גם מרחוק.

ניהול מלאי בקופה

הקופות הממוחשבות שלנו מאפשרות לכם לפקח על המלאי בחנות, לראות מה חסר, מה עומד להיגמר ומה נמכר ולא נמכר. באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי, אתם מחברים בין מה שקורה מאחורי הקלעים למה שקורה ליד הדלפק ויודעים מה צריך להזמין כבר עכשיו לפני שנגמר.

סליקת אשראי מאובטחת לראש שקט

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

שליטה מרחוק על שעון הנוכחות

פיצוציות ומכולות מעסיקות לא פעם עובדים לתקופות קצרות, צעירים אחרי צבא וסטודנטים למשל, שעובדים במשמרות. באמצעות התכונות המיוחדות של הקופות החכמות שלנו, תוכלו לחבר בין פעילות הקופה ובין ניהול שעון נוכחות לעובדים ולהכניס את העובד למשמרת בקלות.

תמיכה טכנית של צוות מקצועי מוסמך

אנחנו יודעים שבחנות שבה כל הזמן יש לקוחות ופועלת לפעמים 24/7 חשוב שתהיה תמיכה טכנית מעולה. הצוות המקצועי יוכל לסייע בכל בעיה, לענות לשאלות ולפתור כל תקלה. בנוסף, אנחנו נמצאים כאן לכל שדרוג והתאמה אישית של הקופה לצרכים של העסק.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר