קופה רושמת
למכוני יופי ומספרות

קופה רושמת
למכוני יופי ומספרות

הקסם של מכון יופי או מספרה טמון באנשים שמגיעים אליהם, בין אם מדובר בנשים או גברים, יש משהו מיוחד בקשר שנוצר בין קוסמטיקאית, מטפלת או ספרית ובין הלקוחות הקבועים. הכל מושתת על יחס ושירות וכדי לתת את אלו ב-100% שלך, כדאי שיהיו סביבך כלים טכנולוגיים מתקדמים ויעילים. מתוך ההבנה הזו יצרנו את הקופה הניידת שלנו, שמתאימה בדיוק לאופי ולאווירה הדרושה במספרה או במכון היופי.

קופה חכמה שאפשר לקחת לכל מקום

יום עמוס במספרה או במכון יופי הוא יום שמרגיש כמו התרוצצות אחת גדולה ממקום למקום, תוך טיפול ומתן שירות בלקוחות שהגיעו להסתפר או להתפנק עם טיפול היופי שלהן.

הקופה הניידת של AP מאפשרת להתחבר למערכת החיוב והסליקה מכל מקום דרך מכשיר נייד קל לשימוש שהולך איתך לכל פינה בעסק. התוכנה מספקת את מלוא השירותים של קופה רושמת רגילה, מבלי שיהיה צורך לקום ולגשת בכל פעם לאזור הקבלה או הקופה הראשית. עבורך זו יעילות, עבור הלקוחה שלך זה יחס אישי ונעים.

כל היתרונות של קופה ניידת למכוני יופי ומספרות

תוכנת קופה מלאה שהולכת איתך לכל מקום

הקופה הניידת שמותאמת בדיוק למכוני יופי ומספרות כוללת תוכנת קופה מלאה, על כל הפונקציות הדרושות כדי לנהל את תהליך הרכישה. דרך הממשק הנוח, אפשר להגיע לפונקציות של חיוב באשראי, דוחות, ניהול קופה, ניהול מכירות וחיבור לבק אופיס בקלות, גם דרך מכשיר נייד קטן ובאמצעות חיבור פשוט ל-Wi-Fi.

בק אופיס מושלם – בלחיצת כפתור

הקופה החכמה של AP היא לא רק אמצעי חיוב, אלא מקום המרכז את כל הדרוש כדי לנהל את העסק ברמה הפיננסית. מחיבור למערכות הנהלת החשבונות ועד לניהול מלאי, התוכנה מתחברת לכל הפונקציות הדרושות לנהל בהצלחה את הבק אופיס של העסק. התוכנה מנהלת בקלות את המכירות ואת הקופה, גם מרחוק ומכל מקום.

סליקה מאובטחת לפי תקן EMV

בעסק דינמי כמו מכון יופי או מספרה, שאליו מגיעים ומגיעות לקוחות רבים, חשוב להקפיד על ממשק סליקה מאובטח. מערכת הקופה הניידת שלנו כוללת חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV. החיוב בכרטיסי אשראי נעשה ביעילות ותוך שמירה על אבטחת מידע מלאה ותאימות ל-PCI.

תפריט קל לתפעול וגמיש לשינויים

אחד הדברים החשובים לנו ביותר ב-AP הוא היכולת להתאים את מערכות הקופה שלנו לעסקים שונים, בין היתר להבין לעומק את מה שדרוש לבעל עסק כמו מספרה או מכון יופי. לכן, תפריט הניהול של הקופה גמיש, ניתן לשינויים והתאמות וקל לתפעול.

שליטה מרחוק על כל מערך החיוב בעסק

אם יש לכם מספרה או מכון יופי שבו הרבה עובדים ועובדות שמנהלים את הקופה, חשוב שתוכלו לעקוב אחר כל מה שקורה גם מרחוק. המערכת של AP מאפשרת שליטה מרחוק על כל מערך החיוב והמכירות בעסק, קבלת דו"חות וחיבור עם מערכות אחרות בעסק.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר