קופה רושמת
לחנויות אופנה וספורט

קופה רושמת
לחנויות אופנה וספורט

האנרגיה של חנויות ספורט ואופנה היא תמיד גבוהה, וזה לא רק בגלל שמדובר במקום שאליו מגיעים ספורטאים, חובבי אתגרים או פשוט חובבי שופינג מושבעים. כשהחנות שלך ממוקמת במקום אסטרטגי, נכנסים אליה לאורך שעות היום אנשים בלי הפסקה. מתנסים, מודדים, בודקים, שואלים וקונים. הקצב הוא מהיר והניהול חייב להתאים לקצב. בכל הקשור לפעילות ליד הקופה – אנחנו כאן עם כלי שיוכל לעזור לכם.

קופה רושמת לחנות אופנה וספורט – קווים לדמותה

כשפיתחנו את AP הבנו שלכל עסק יש צרכים ותכונות מסוימות שמאפיינות אותו. יש עסקים שבהם יש כמה קופות שפעילות בו זמנית, יש כאלו שמתחת לטייטל שלהם יש כמה חנויות או סניפים, יש כאלו שעובדים עד שעות הלילה ובמהלך היום מתחלפים בהם עובדים והכל מתחיל מחדש, משמרת אחר משמרת. לכל עסק יש קצב. הקופות הרושמות מספקות מערכת ממוחשבת ששולטת על תהליך המכירה, מספקת נתונים על הלקוחות לצורכי שיווק, מתחברת לממשקי העסק האחרים ועוד פונקציות רבות בהתאמה אישית.

כל היתרונות של קופה לחנויות אופנה וספורט

קופה רושמת בהתאמה אישית

הקופות הממוחשבות מותאמות לפונקציות הדרושות לכל חנות, כך שתוכלו לבחור להוסיף תכונות חשובות לכם – מחיבור למערכות הנהלת החשבונות דרך ניהול שעון הנוכחות ועד לניהול מלאי. בנוסף, הקופה ניתנת להפעלה ממכשירים ניידים, טאבלטים ומחשב נייד, כך שתוכלו גם לפקח ולשלוט מרחוק.

חיבור לממשקים שונים בחנות

בחנויות יש לא מעט מערכות שצריכות לדבר זו עם זו. פיתחנו את הקופה של AP כתוכנה שמתממשקת למערכות נוספות בעסק ובכך מאפשרת לכם לקבל תמונה רחבה של תהליך המכירה. בין היתר תוכלו ליצור מועדון לקוחות באמצעות מילוי פרטים מהיר על כל לקוח וקבלת אינפורמציה להמשך הקשר עם הלקוחות.

אפשרות לניהול מלאי

הקופות הממוחשבות שלנו מאפשרות לכם לפקח על הסחורה המגיעה לעסק באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי. תוכלו לבדוק כל הזמן מה חסר בחנות, מה צריך להזמין, מה נמכר יותר ומה פחות, להנפיק דוחות ולשלוט על המצב.

סליקה מאובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

פיתחנו קופה לחנויות אופנה וספורט עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

הפעלת קופה יעילה ונוחה

בחנות אופנה או ספורט שאליה נכנסים אנשים מדי יום, הפעלת הקופה צריכה להיות נוחה ומהירה. הממשק של AP פותח תוך מחשבה על חווית משתמש נוחה, שתאפשר לעובדים שלכם לשלוט על הקופה בקלות, ללמוד לתפעל אותה במהירות ובכך לייעל גם את העבודה שלכם כמנהלים.

תמיכה טכנית ושירות מעולה

ברור לנו שבחנות שפתוחה לאורך היום, אין דבר חשוב יותר מתמיכה לקופה. הצוות שלנו מבין את החשיבות של מענה מהיר, זמין ומקצועי ללא פשרות. אחרי שהקופה כבר מותקנת אצלכם, הצוות הזה ממשיך ללוות אתכם בשירות מעולה וזמין.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר