קופות ממוחשבות
AP מבית אקיופוז
נעים להכיר

קופות ממוחשבות
AP מבית אקיופוז
נעים להכיר

אם הגעתם עד לכאן, אתם מבינים עד כמה קשה למצוא פתרונות חכמים לניהול העסק ולשליטה על המכירות, הרווחים וחיובי הלקוחות. עד לפני כמה שנים, כל התהליך הזה היה נעשה במערכות שונות, שהיו צריכות להתממשק בינן ובין עצמן ולא תמיד בצורה חכמה, מה שהוביל לבזבוז זמן, כוח אדם וכסף.

אנחנו ב-AP זיהינו את האתגר הזה כבר בשנות התשעים ובשנת 1996 יצאנו לאור עם פתרונות ראשונים – קופות רושמות ועמדות מכירה שמאגדות הרבה מאד פונקציות ותכונות שמקלות על בעלי עסקים.

השאלה שהובילה ומובילה אותנו מאז ועד היום היא: מה יאפשר לבעלי עסקים – ולקופאים, הקופאיות, המלצרים, מנהלי המשמרות ומנהלי הדוכנים, לנהל תהליך מכירה מול הלקוח שהוא פשוט, מהיר ויעיל?

התחלנו לחקור, בדקנו, דיברנו עם בעלי עסקים ויצאנו לאור עם AP – קופה רושמת או עמדת מכירה שמספקת את כל הפונקציות הדרושות בתוך עסק קמעונאי – מסליקה וחיוב לקוחות במקום ועד להתממשקות עם המערכת החשבונאית בעסק, איסוף פרטי לקוחות, ניהול מלאי, שליטה מרחוק ובקרה ועוד.

קופות רושמות למסעדות, בתי קפה, חנויות ודוכני מכירה

היום AP מבית אקיופוז משרתת ביעילות עסקים קמעונאים מכל הסוגים, ביניהם בתי קפה, מסעדות, ברים, חנויות נוחות, חנויות טבק ואלכוהול, דוכני מכירה בקניונים, תערוכות וכנסים, חנויות צעצועים וביגוד ועוד. אחרי השקה מוצלחת בחו"ל, הגענו גם לישראל והתאמנו את התוכנה לצרכי הלקוחות בארץ.

אנחנו קשובים כל הזמן לעסקים שאותם אנחנו מלווים ומציעים באמצעות הקופה הממוחשבת פונקציות רבות המותאמות אישית ללקוחות. בנוסף, כבר בתחילת הדרך, יצרנו שיתופי פעולה עם חברות מובילות נוספות שנותנות מענה לעסקים בינלאומיים והיום AP פועלת בחיבור מלא עם מערכות כמו Quickbook ו-Sage.

מחוייבות ללקוח, שירות מעולה והצלחה משותפת
אלו הערכים המובילים אותנו

כחברה שמאחוריה אנשים צעירים, יזמים שרואים בעיניהם את עולם העסקים המשתנה ואת היכולת הטכנולוגית ליצור פתרונות ממוחשבים מעולים, היה חשוב לנו להגדיר את הערכים שיניעו אותנו קדימה, בכל פעולה שאנחנו עושים.

הצלחה משותפת

אנחנו מחויבים להצלחה – לא רק שלנו – אלא גם ובעיקר של הלקוחות שלנו. אנחנו תורמים להצלחה הזו באמצעות כלים חכמים שמלווים את הקופה הרושמת ואת הפעילות המכירתית בעסק.

מחויבות ללקוחות

בכל החלטה או רעיון אנחנו שואלים את עצמנו: "איך הפתרון הזה ישדרג את חווית הלקוחות שלנו?". אנחנו מחויבים לצרכי העסקים שאנחנו מלווים ואוהבים לחקור, להמציא ולתכנת פתרונות חדשים שמשרתים את הלקוחות שלנו.

תמיכה ושירות לא פחות ממעולים

לתוך היומיום שלנו, ולצד עבודת הפיתוח, השירות הטוב לא יכול להיות רק קלישאה. אנחנו מקפידים לתת תמיכה טכנית זמינה, מהירה ויעילה לכל לקוחותינו, בלי פשרות. אנחנו פועלים כל הזמן לשפר את השירות.

עבודת צוות

הצוות של אקיופוז מורכב ממתכנתים, מאפיינים, אנשי תמיכה טכנית, אנשי שירות ומכירות ואחרים – כולנו עובדים בצוות מתוך האמונה שסינכרון מושלם בין כל התחומים בחברה – עוזרים לנו לתת שירות מעולה ללקוחות.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר