קופה רושמת
לתערוכות וכנסים

קופה רושמת
לתערוכות וכנסים

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משתתפים באופן קבוע בכנסים ותערוכות ומקימים דוכנים שעוזרים להם לשווק את המוצרים והשירותים שלהם. מתוך הצורך במערכת מכירות שתלך איתם לכל מקום, פיתחנו את AP קופות ממוחשבות ניידות שאפשר לקחת לכל תערוכה או כנס מקצועי.

קופה ממוחשבת ניידת – מאפשרת לכם למכור בכל מקום

תערוכות וכנסים מאפשרים לעסקים להגיע לקהל רחב של אנשים במהירות ולהציע להם הטבות, מבצעים ומוצרים מיוחדים כאן ועכשיו. הרכישה היא מהירה ובדרך כלל מתרחשת תוך כדי שיחה והסבר. המערכת של AP מאפשרת לכם להסתובב בין המבקרים בדוכן וליצור תהליך מכירה מהיר ויעיל – עם עסקאות שמבוצעות על ידי קופה ניידת.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לתערוכות ולכנסים

קופה חכמה וניידת – עם אפשרות מכירה מכל מקום

בכנסים ותערוכות גדולות אנחנו נפגשים עם מאות ואלפי אנשים בכל יום. פיתחנו קופה ממוחשבת ניידת שתאפשר לנציגי המכירות שלכם לנהל את הדוכן בצורה המקצועית ביותר ולבצע מכירות מהירות מקופה ניידת שאפשר להתחבר אליה גם דרך הטלפון נייד, הטאבלט או המחשב הנייד.

חיבור מותאם אישית לתוספים רלוונטיים

לכל עסק יש צורך בממשקים מסוימים שיתחברו לקופה ויעבירו ממנה או אליה אינפורמציה. הקופה החכמה שלנו מתממשקת עם מערכות הנהלת חשבונות, מאפשרת ניהול מלאי ואפילו הפעלת שעון נוכחות כך שנציגי המכירות שלכם יכולים להיכנס ולצאת מהמשמרת בקלות.

ניהול מלאי

אם אתם נערכים לכנסים ותערוכות בקנה מידה גדול, בו אפשר למכור מוצרים רבים, כדאי שיהיה חיבור בין הקופה שלכם ובין מערכת ניהול מלאי. אנחנו מציעים התממשקות למערכת שעוזרת לכם לשלוט במלאי ולקבל תמונה מלאה של מה שקורה מאחורי הקלעים, גם מרחוק.

סליקה מאובטחת

דאגנו לחיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שתוכלו להיות בטוחים שגם בתערוכה או כנס, הסליקה נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את המבקרים הרוכשים במערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI ולאפשר להם ולכם ראש שקט.

שליטה מרחוק

אם אתם משתתפים בתערוכה או כנס ומעסיקים עובדים שפותחים ומנהלים את הדוכן, תוכלו לעקוב אחר מה שקורה באמצעות שליטה מרחוק. פיתחנו קופה חכמה שתאפשר לכם להיכנס, לראות נתונים, לקבל דוחות בסוף כל יום ולקבל תמונה מלאה של הפעילות.

תמיכה טכנית מקצועית

כשאתם נמצאים בתערוכה או כנס ומשהו משתבש, אנחנו כאן כדי לעזור, לתמוך ולפתור כל בעיה. אנחנו מספקים תמיכה טכנית מקצועית, עם צוות שמכיר כל פרט בתוכנה. תוכלו לצאת לכנס או לתערוכה ולנהל את הדוכן שלכם בשקט נפשי מלא.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר