קופה רושמת
לעסקי קמעונאות

קופה רושמת
לעסקי קמעונאות

כל בעל עסק קמעונאי, בכל תחום שהוא, יודע עד כמה חשוב להיות בשליטה – לא רק על מה שקורה מאחורי הקלעים אלא גם מה שקורה בקופה, מול לקוחות שנמצאים רחוק או מגיעים לבית העסק לקנות. את AP יצרנו עם הרעיון שכל עסק הוא אחר – ולכל חנות קמעונאית יש צרכים משלה. מתוך המסקנה הזו פיתחנו קופה רושמת חכמה שמתאימה למגוון גדול של עסקים קמעונאים.

קופה חכמה שמשדרגת את המכירה בעסק

אם תטיילו לאורך הרחוב הראשי של כל עיר בישראל תוכלו לספור לא מעט פיצוציות וחנויות נוחות. אז מה מבדיל בין חנות אחת לאחרת? השירות הטוב, המהיר והיעיל, האפשרות להיכנס, לקחת את מה שצריך ולצאת במהירות, התחושה שהכל מתנהל בצורה הכי אחראית ובטוחה והאפשרות להנות ממלאי מגוון של מוצרים. את כל הדברים האלו תוכלו לנהל דרך מערכת הקופה של AP.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת

קופה ניידת חכמה בהתאמה לכל עסק

ברור לנו שכל עסק קמעונאי הוא קצת אחר. בין אם מדובר בעסק בעל הרבה סניפים, בחנות ותיקה שעושה צעדים לשדרוג למאה ה-21 או בחנות מקומית שצריכה פתרון מול קהל לקוחות קבוע. AP היא קופה חכמה שמותאמת בכל פעם מחדש לכל עסק, לפי התכונות הדרושות לו.

קופה שמכירה חנויות

בעסק קמעונאי יש לא מעט מערכות שצריכות לדבר זו עם זו. פיתחנו את הקופה של AP כתוכנה שמתממשקת למערכות נוספות בעסק – ממערכת הנהלת החשבונות דרך ניהול המלאי ועד לשעון הנוכחות שלה עובדים. בהתחברות מהירה לתוכנה של AP תוכלו לקבל נתונים גם מרחוק.

ניהול מלאי שמאפשר לקבל תמונה מלאה

הקופות הממוחשבות שלנו מאפשרות לכם לפקח על הסחורה המגיעה לעסק באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי, אתם מחברים בין מה שקורה מאחורי הקלעים למה שקורה מול הלקוחות שלכם, כשאתם נמצאים כל הזמן בפיקוח על המלאי

קופה רושמת עם חיבור לסליקה מאובטחת

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שהסליקה בעסק נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

שליטה מרחוק על כל מה שקורה

אם אתם מנהלים עסק קמעונאי מרובה ערוצים, סניפים וחנויות אתם מוצאים את עצמכם לפעמים מתרוצצים בין לבין, מנסים לפקח, לפתור אתגרים ובעיות, לנהל את הצוות ולהבין את תמונת המצב בכל מקום לאורך כל היום. קופה רושמת AP היא כלי עבודה לכל דבר שמאפשר להתחבר מרחוק למערכת הנתונים ולראות מה קורה בקופה, לייצר דוחות שנותנים תמונת מצב ואפילו לנהל את שעון הנוכחות.

תמיכה טכנית ושירות מעולה

עסק קמעונאי גדול צריך שנותני השירות שלו יהיו לא פחות ממצוינים, יגיבו בזמן ויתנו תמיכה ושירות מותאמים אישית. את הקופות הממוחשבות שלנו פיתח צוות שמכיר כל פרט ומבין את הצרכים של בעלי העסקים. אחרי שהקופה כבר מותקנת אצלכם, הצוות הזה ממשיך ללוות אתכם בשירות מעולה וזמין.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר