קופה רושמת
לדוכני מכירה
בקניונים

קופה רושמת
לדוכני מכירה
בקניונים

בין אם מדובר ביריד מיוחד לחגים, בעמדת מכירה חיצונית שמייצגת את חנות המותג שלכם או בדוכן מכירה קבוע, הקניון הוא סביבה מעולה להציג את מה שיש לכם להציע למספר גדול של אנשים. עם A.P זיהינו את הצורך בקופות ממוחשבות לדוכני מכירה בקניונים שמספקים חוויית מכירה יעילה ומהירה וסגירת עסקה במינימום זמן.

קופה ממוחשבת ניידת – תוספת חשובה לכל דוכן

חלק מחוויית הבילוי בקניון היא עצירה ספונטנית ליד דוכן ורכישה מהירה של מוצר מסוים. הנציגים שלכם שעומדים בדוכן צריכים להיות עם היד על הדופק כדי לא לאבד את הלקוח שימשיך לדוכן הבא. קופה ממוחשבת ניידת מייעלת את כל התהליך ומאפשרת לעובדים שלכם לבצע עסקאות מהירות באותו הרגע.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לדוכני מכירה בקניון

שליטה מרחוק על כל מה שקורה

כבעלי עסקים כולנו יודעים כמה חשוב לפקח על כל מה שקורה בעסק, בעיקר בכל מה שקשור לפעילות הקופה והכסף שנכנס אליה. יצרנו עבורכם קופה חכמה לדוכני מכירה בקניון עם אפשרות שליטה מרחוק ופיקוח על נציגי המכירות שלכם – בכל שעה ומכל מקום.

חיבור לתוספים שעוזרים לכם לנהל

ברור לנו שדוכני מכירה בקניונים מספקים הרבה מאד אתגר לבעלי העסק. משליטה על המלאי ועד לניהול העובדים במשמרות, דרך פיקוח על הקופה גם מרחוק והתממשקות למערכות הנהלת החשבונות בעסק. זו הסיבה שיצרנו קופות ממוחשבות שמותאמות אישית לכל עסק.

ניהול מלאי

אם יש לכם כמה דוכנים בכמה קניונים או מרכזי קניות, אחד הדברים הכי חשובים הוא ניהול המלאי מאחורי הקלעים. A.P היא קופה חכמה שמאפשרת לכם לנהל את המלאי גם מרחוק ולהיות בשליטה על הסחורה כדי לבדוק איזה דוכן צריך חידוש מלאי.

סליקה מאובטחת

דאגנו לחיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV כך שתוכלו להיות בטוחים שגם בדוכן נייד, הסליקה נעשית בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם במערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI ולאפשר להם ולכם ראש שקט.

ניהול עובדים עם שעון נוכחות

כשיש לכם כמה דוכני מכירה בכמה מקומות ואליהם מגיעים עובדים בכל שעות היום, אתם צריכים לאפשר להם להיכנס לעבודה ולצאת מהמשמרת בצורה הכי מהירה ויעילה שיש ולפקח מרחוק על הנעשה. באמצעות תוסף שעון הנוכחות העובדים שלכם נכנסים ויוצאים מהמשמרת בלי בעיה.

תמיכה טכנית בכל זמן

ברור לנו שדוכני מכירה בקניונים נפתחים בשעות המוקדמות של הבוקר ויכולים להמשיך את הפעילות שלהם עד הלילה. יצרנו עבורכם אפשרויות תמיכה טכנית רחבות כדי שתוכלו להיות בטוחים שכל שאלה או בעיה תיענה בזמן המהיר ביותר.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר