קופה רושמת
לברים

הזמנה בעמדות עצמאיות
תשלום מלא בשולחן
מועדוני לקוחות
ממשק משלוחים

קופה רושמת
לברים

הזמנה בעמדות עצמאיות
תשלום מלא בשולחן
מועדוני לקוחות
ממשק משלוחים

אם יש לך בר מצליח, או כזה שעוד רגע יהיה מצליח, אתה בטח מתמודד עם הסיטואציה הבאה. ערב עמוס באנשים, הבר פתוח והקופה רושמת, אבל מאחורי הקלעים יש המון חששות, שהכל יהיה מהיר ויעיל ולא מסורבל, שהקהל שמחכה בתור יוכל לקבל את המשקה שלו, לשלם עליו במהירות ולהמשיך בבילוי, שלכל פעולה שמתרחשת בתוך הבלגן הזה יהיה תיעוד. על כל הדברים האלו חשבנו כשפיתחנו את AP, קופה רושמת חכמה שמתאימה בדיוק לצרכים האלו.

קופה שמבינה מה קורה בבר

האתגר בניהול בר הוא עצום. לא רק ההתנהלות מול הקופה באופן השוטף, אלא גם בקרה על עובדים, חילופי משמרות, תחלופה של מלצרים וברמנים שצריך בכל פעם מחדש ללמד לעבוד על הקופה, ניהול מלאי שמתעדכן ממש כל יום ושליטה על קופה רושמת שלפעמים בערב אחד עוברים מולה מאות בני אדם.

AP היא קופה חכמה שמציעה בדיוק את התכונות האלו שעוזרות לך לנהל את הבר שלך גם מרחוק, לבדוק מה העובדים שלך עושים, איך מתנהלות המכירות ולהיות עם היד על הדופק בכל זמן, מכל מקום.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לבר

ממשק שקל ללמוד

בבר שבו הכל קורה מהר והאחריות גדולה, לעובדים שלך צריכה להיות קופה חכמה ונוחה שקל לעבוד עליה. הממשק של A.P מאפשר למידה מהירה, חניכה של עובדים חדשים וחיוב לקוח תוך כמה קליקים מהירים, כך שבזמן הלחץ העובדים שלכם שולטים במצב.

פיקוח ושליטה מרחוק

הקופות שלנו מתממשקות עם מכשירי טלפון נייד, טאבלטים וציוד נוסף כך שתוכלו לצאת איתן לאירועים מחוץ לבר, להתחבר מרחוק כדי לתת תמיכה טכנית לעובדים או לבדוק משהו ופשוט להיות בבקרה על המצב בכל זמן נתון, גם מרחוק

ניהול מלאי

בבר פעיל שבכל ערב מגיעים אליו אנשים אי אפשר בלי לפקח על המלאי, לבדוק שכלום לא חסר ולשלוט על המכירות בקופה כדי להיות עם היד על הדופק רגע לפני שהסחורה נגמרת. יצרנו קופה חכמה שמתממשקת עם מערכות ותוספים לניהול מלאי.

מוכנות ותאימות מלאה ל EMV & PCI

סליקה מאובטחת היא דבר חשוב בכל עסק ובטח בעסק כמו בר שכל הזמן נמצא בפעילות. דאגנו לחיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV. תוכלו לחייב בקלות כרטיסי אשראי בלב שקט, עם תאימות ל-PCI ולאפשר ללקוחות שלכם להסדיר את החשבון בבטחון מלא

התממשקות למערכות חשבונאיות

כמו בכל עסק, גם בבר יש מערכות ניהול שונות שמתממשקות עם הקופה. אנחנו מציעים קופות ממוחשבות לברים שמתחברות למערכות הנהלת החשבונות ומספקות לכם תמונה מלאה על מצב החשבונות של העסק.

התאמה אישית לקצב של כל בר

ההתאמה האישית שעליה אנחנו מקפידים עוזרת לנו לעצב עבורך את חווית המשתמש הכי מדויקת שיש, שלוקחת בחשבון את כל האילוצים והדרישות שקיימות בניהול קופה למסעדה.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר