קופה רושמת
לחנות משקאות

קופה רושמת
לחנות משקאות

יש חנויות מסוימות שבהן האתגר הכי גדול הוא להרגיש בטוחים. קופה חכמה, ממוחשבת, שנשלטת מרחוק ומאפשרת תהליך מכירה מהיר ויעיל – היא הפתרון הטוב ביותר בחנויות כאלו. אם אתם בעלי חנות משקאות אתם בטח מסכימים איתנו שכמה שפחות פעולות על הקופה וכמה שיותר אבטחה – כך יותר טוב. בדיוק לשם כך פיתחנו את הקופה החכמה AP שמספקת מענה ללקוחותינו שמנהלים חנויות למשקאות ועושים זאת בראש שקט.

קופה ממוחשבת לחנות משקאות – הכי בטוחה לשימוש

מה הופך את AP לקופה ממוחשבת אידיאלית לחנות משקאות? הרכב התכונות המיוחד שלו הקדשנו שעות פיתוח רבות מאפשר לכל בעל חנות למצוא את הפונקציות הדרושות לו. מניהול המלאי בחנות דרך סליקה מאובטחת ועד לניהול שעון הנוכחות של העובדים בחנות – הכל במקום אחד. הקופה מאפשרת לכם לפקח על כל מה שקורה בחנות גם כשאתם לא שם ולהיות עם ראש שקט.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לחנות משקאות

קופה ממוחשבת חכמה ונוחה

חנות משקאות היא שבו יש מוצרים זולים מאד ויקרים מאד, יש אוכלוסיה מגוונת ומורכבת שמגיעה לקנות ויש צורך בשליטה מלאה על הקופה בכל זמן. AP היא קופה ממוחשבת שפותחה מתוך ההבנה שתהליך המכירה בעסק צריך להיות הכי מהיר ונוח, בטח כשמדובר בחנות משקאות שבה הכל הרבה יותר רגיש.

התאמה לכל ממשקי הניהול בחנות

חנות משקאות היא מקום שבו שליטה ברווחים, במכירות, בניהול העובדים ובמלאי הם דברים חשובים מאד. לכן, הקופה החכמה של איי פי מאפשרת חיבור לממשקים, התקנת תוספים והתאמות אישיות לפי הצורך בעסק. המטרה הסופית היא שליטה וחיבור לכל הממשקים החשובים בחנות.

בקרת מלאי דרך הקופה

הקופות הממוחשבות שלנו מאפשרות לכם לפקח על המלאי בחנות, לראות מה חסר, מה עומד להיגמר ומה נמכר ולא נמכר. באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי, אתם מחברים בין מה שקורה מאחורי הקלעים למה שקורה על דלפק המכירות, מה שמאפשר לכם להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

סליקה מאובטחת

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV. כך תוכלו להיות בטוחים שכל העסקאות באשראי מתבצעות באמצעות מערכת מאובטחת שעומדת בסטנדרטים הגבוהים כיום בתחום הסליקה.

שליטה מרחוק על מה שקורה בחנות

מערכת AP מאפשרת ליצור דוחות כספיים, לבדוק את מצב הקופה אונליין ולפתור בעיות באמצעות התחברות פשוטה דרך מכשיר סלולרי, טאבלט או מחשב נייד מכל מקום. אם העובדים שלכם נמצאים לבד בחנות ואתם רוצים להיות בראש שקט הקופה מספקת לכם פתרון מהיר וקל.

תמיכה טכנית של צוות מקצועי מוסמך

אנחנו יודעים שבחנות שבה כל הזמן יש לקוחות ופועלת לפעמים 24/7 חשוב שתהיה תמיכה זמינה לקןפה. קופות ממוחשבות AP נתמכות על ידי צוות מקצועי, שיוכל לסייע בכל בעיה, לענות לשאלות, לסייע לכם לשדרג ולפתח יותר את העבודה בקופה ועוד.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר