קופה רושמת
לקונדיטוריות
ומאפיות

קופה רושמת
לקונדיטוריות
ומאפיות

שישי בבוקר בקונדיטוריה, התור בקופה עמוס בריחות של לחמים טריים וחלות לשבת. המאפים החמים שהוצאו החוצה מילאו גם את הרחוב בניחוח נפלא והביאו עוד אנשים לחכות בתור ובחוץ, ליד השולחנות, כבר יושבים אנשים ששותים קפה וטועמים מאפה לפני התחנה הבאה. קופה ממוחשבת שמותאמת לקונדיטוריה או מאפייה מאפשרת לכם לשלוט על המצב הזה ולהפיק ממנו את המירב.

יעילות, מהירות ובקרה חכמה

אחד האתגרים הכי גדולים במאפייה הוא הצורך לשלוט על שקילת המאפים ולקבל את כל הפרטים ישירות לקופה, בלי לעשות פעולות מיותרות. קופה חכמה AP עוזרת לכם לשקול את המאפים במינימום זמן ולחייב את הלקוח ביעילות. בנינו מערכת שמתממשקת עם כל המערכות האחרות בעסק ובכך עוזרת לכם לתת שירות מעולה לכל לקוח.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לקונדיטוריות ומאפיות

ממשק ניהול חכם

במאפייה או קונדיטוריה שבה לקוח מגיע לקופה לפעמים עם שקיות עמוסות או לחילופין צריך עזרה בשקילה ובייעוץ, הפעילות ליד הקופה תמיד מאתגרת. יצרנו ממשק ניהול חכם שמאפשר לעובדים שלכם ולכם לנהל את פעילות המכירה מול הלקוח בקלות.

אפשרות להתחבר לממשקים נוספים

השקילה היא חלק חשוב מפעילות הקופה בכל מאפייה או קונדיטוריה. באמצעות התוספים והאפשרות להתממשק למערכות נוספות, אנחנו יוצרים עבורכם התאמה מיוחדת לעבודה במאפייה. החיבור לממשקים האחרים בבית העסק עוזר לכם לנהל הכל דרך תוכנה אחת.

ניהול מלאי

במאפייה ובקונדיטוריה יש מלאי – בין אם מדובר על מוצרים שלכם, מוצרים שאתם מוכרים עבור אחרים או חומרי גלם שדורשים ניהול מלאי. באמצעות התוספים המתחברים לקופה החכמה שלנו, תוכלו לנהל את המלאי ולפקח כל הזמן על הנעשה גם מאחורי הקלעים.

מוכנות ותאימות מלאה ל EMV & PCI

סליקה מאובטחת היא דבר חשוב בכל עסק ובטח בעסק כמו מאפייה שבה עוברים מדי יום הרבה אנשים. דאגנו לחיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם במערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI

קופה בהתאמה אישית

ברור לנו שבכל מאפייה או קונדיטוריה יש קצב אחר, אווירה אחרת וגם התנהלות אחרת מול הלקוחות, בהתאם למוצרים, לסוג השירות ועוד. אנחנו יוצרים עבורכם קופה ממוחשבת למאפיה או קונדיטוריה שפועלת בהתאמה אישית בדיוק לפי מה שאתם צריכים

התחברות גם מרחוק

אם יש לכם כמה מאפיות או קונדיטוריות או אתם פשוט לא נמצאים בעסק כל היום, תוכלו להתחבר בקלות למערכת דרך מכשיר נייד, טאבלט או מחשב נייד גם מרחוק ולהיות עם היד על הדופק. תוכלו לנהל את העובדים, לפקח על פעילות הקופה ולהיות בראש שקט.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר