קופה רושמת
לחנות טבק

קופה רושמת
לחנות טבק

חנויות טבק משרתות לקוחות כל היום, לפעמים גם כל הלילה. אם אתם מנהלים חנות כזו, אתם יודעים כמה חשוב לשלוט על הקופה ולוודא שכל מכירה נעשית הכי מהר והכי יעיל – ובעיקר הכי בטוח. הקופות הממוחשבות שלנו עוברות התאמה אישית לכל עסק, לפי הצרכים שלו, ומספקות לבעלי חנויות טבק הזדמנות לייעל את העבודה ולקצר תהליכים.

קופה ממוחשבת שעוזרת לך לשלוט בעניינים

אם אתם מנהלים חנות טבק שעובדת הרבה שעות ביממה, אתם בטח מנהלים גם עובדים שמתחלפים ושומרים על הקופה לאורך היום. פיתחנו מערכת קופה חכמה וממוחשבת שתאפשר לכם לראות את כל מה שקורה בעסק גם מרחוק ולנהל את העובדים שלכם ואת הפעילות בקופה. מניהול המלאי דרך שעון נוכחות ועד לחיבור מרחוק לקופה עצמה – AP היא מערכת שיש לה תכונות מותאמות אישית לכל צורך בעסק.

כל היתרונות של קופה ממוחשבת לחנות טבק

קופה חכמה שקל ללמוד לתפעל

בחנויות כמו חנות טבק יש בדרך כלל תחלופת עובדים, בין אם מגייסים עובדים למשמרות או מדובר בעובדים צעירים שמגיעים לעבוד במקום לתקופה זמנית. קופה חכמה של איי. פי מאפשרת לכם ללמד את העובדים שלכם את תהליכי המכירה בקופה בקלות ובמהירות.

התאמה לפי צרכי הניהול שלכם

חנות טבק מחזיקה מלאי של מוצרים רבים, חלקם יקרים מאד. כדי לשמור על האינסטרסים שלכם, לפקח על כל מה שקורה בחנות ולראות בכל זמן את מצב הקופה, פיתחנו תכונות שונות, תוספים ופונקציות שמאפשרים לכם כמנהלים ליצור מערכת שמותאמת בדיוק לעסק שלכם.

ניהול מלאי לחנות

קופה חכמה לחנות טבק מאפשרת לכם לפקח על המלאי בחנות, לראות מה חסר, מה עומד להיגמר ומה נמכר ולא נמכר. באמצעות תוסף מיוחד שמסייע לכם לנהל ולבדוק מלאי, אתם מחברים בין מה שקורה מאחורי הקלעים למה שקורה על דלפק המכירות, מה שמאפשר לכם להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

סליקה מאובטחת

פיתחנו קופות ממוחשבות לחנויות עם חיבור מאובטח לפי התקן המחמיר ביותר של EMV שאפשר להיות בטוחים שתהליך החיוב וסליקה נעשים בצורה הכי בטוחה ומקצועית שיש. תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות מערכת מאובטחת עם תאימות ל-PCI בתקן הגבוה ביותר.

שליטה מרחוק גם כשאתם לא בעסק

באמצעות הקופה החכמה שלנו תוכלו ליצור דוחות, לבדוק את מצב הקופה ולפתור בעיות באמצעות התחברות פשוטה דרך מכשיר סלולרי, טאבלט או מחשב נייד מכל מקום. אם העובדים שלכם נמצאים לבד בחנות ואתם רוצים להיות בראש שקט – זו התחלה מצוינת.

תמיכה טכנית קבועה

אנחנו יודעים שבחנות שבה כל הזמן יש לקוחות ופועלת לפעמים 24/7 חשוב שתהיה תמיכה זמינה לקןפה. קופות ממוחשבות AP מאפשרות לכם לקבל מענה זמין ברוב שעות היום, לשאול שאלות, לערוך שינויים בתכונות התוכנה ולקבל שירות מעולה מהצוות המקצועי שלנו.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר