קופה דיגיטלית – השדרוג היעיל לקיץ עמוס בעסק

ישנן תקופות בשנה שמשקפות באופן הכי מדויק את היעילות של העסק. כשהמסעדה, בית הקפה או החנות מתמלאים בלקוחות, אנחנו מרגישים את המתח באוויר ורוצים לצמצם כמה שיותר את האתגרים בהתנהלות מול הלקוח ובעיקר בדרך שבה אנחנו מבצעים את המכירה. קופה דיגיטלית היא אחד השדרוגים המובילים ביותר בעסקים כיום, כאשר היא מאפשרת, בכל עונה או תקופה בשנה, לייעל משמעותית את העבודה מול הלקוחות ובתוך הצוות.

בין קופה דיגיטלית לידנית

למה בכלל כדאי לשדרג את החנות ולבחור קופה דיגיטלית חדשה ונוצצת לעסק? התשובה לכך היא לא רק יעילות, אלא גם התקדמות, חשיבה חכמה והזדמנות לשפר משמעותית את תהליכי המכירה בעסק.

דמיינו לעצמכם שהחנות שלכם מתמלאת בבוקר אחד של אוגוסט חם בקבוצת לקוחות שנכנסו לקניון בדיוק כשנפתח. ברגע אחד החנות עמוסה ואתם מתמרנים, יחד עם הצוות שלכם, בין הלקוחות השונים שרוצים לרכוש מוצרים. קופה ידנית מאלצת אתכם לעמוד במקום, לחבר בין מסופים ובין מערכות שונות ובכך ליצור המתנה ארוכה של הלקוחות ליד הקופה.

קופה דיגיטלית מאפשרת לכם סליקה מהירה ויעילה, איסוף פרטי לקוח בשניות באופן ממוחשב ולא ידני ואפילו להיות ניידים בתוך החנות, במידה ואתם בוחרים להתקין את הקופה על טאבלט או מכשיר נייד אחר.

זו לא רק החלטה חכמה שמקדמת את העסק אל המאה ה-21, אלא גם מאפשרת לו להתמודד עם גידול במכירות, שהוא תמיד משמח.

קופה דיגיטלית – יתרון במסעדה עמוסה

הקיץ הוא העונה שבה הישראלים, וגם התיירים שמצטרפים אלינו, מגיעים בהמוניהם לבתי הקפה ולמסעדות. כמעט בכל שעה ביום יושבים בבית הקפה אנשים והצוות, שלא תמיד חזר להיות מה שהיה לפני תקופת הקורונה, מתמודד עם שעות של עומס.

גם במסעדה או בבית הקפה קופה דיגיטלית מספקת פתרון יעיל וקל בזכות הניידות שלה. אפשר להגיע איתה עד לשולחנות הלקוח, לחייב את הלקוח באופן מידי בסיום הארוחה ולא לחכות לתשלום החשבון הידני.

עבור הלקוחות מדובר בשירות הרבה יותר קשוב וטוב, כיוון שהם מקבלים את כל השירות ליד השולחן, מבלי להמתין זמן רב.  

מנהלי המסעדה ומנהלי המשמרת יכולים לעשות שימוש בקופה הדיגיטלית שלנו לא רק כדי לייעל את תהליך המכירה ללקוח, אלא גם לבחון מצב מלאי במטבח, לנהל קשר ישיר עם המטבח, לעדכן את התפריט, לבדוק את מצבת כוח האדם במסעדה ולראות כל הזמן את מצב הקופה מבלי לחכות לזמן להוציא דוחות מודפסים על נייר.

ניהול מרחוק של כל מה שקורה

אחד היתרונות הכי משמעותיים של קופה דיגיטלית בכל עסק הוא האפשרות לשליטה מרחוק וחיבור מכל מכשיר שמתחבר לרשת אלחוטית. באמצעות קופה אלחוטית קל להתחבר אל הנעשה בעסק מכל מקום בעולם, דרך מערכת מאובטחת בסטנדרטים הכי גבוהים, ולראות בכל שעה מה קורה בעסק, אילו עובדים נמצאים בו, מי אחראי על הקופה ומה מצב המכירות והמלאי.

בימי הקיץ בהם כולנו זקוקים לקצת חופש, האפשרות לראות מה קורה בעסק בכל מקום שבו אתה נמצא, יוצרת שקט נפשי. גם אתה כמנהל או כבעל העסק יכול לצאת לחופשה בראש שקט ולהמשיך לעקוב אחר הנעשה בעסק בכל רגע, לפתור בעיות תוך כדי תנועה ולתקשר עם כל מחלקות העסק דרך הפונקציות השונות שמציעה קופה דיגיטלית כמו שלנו.

בעל עסק שיש לו כמה חנויות, בתי קפה או מסעדות בכמה מקומות שונים בישראל ובעולם, יכול בקלות לשלוט על כל מה שקורה מרחוק ולקבל תמונת מצב מדויקת בכל מקום ומכל מקום.

קופה דיגיטלית – סליקה מאובטחת לראש שקט

בכל זמן בשנה, בין אם העסק עמוס או דווקא בתקופה שקטה, יש דברים שעליהם לא מתפשרים. סליקה מאובטחת בסטנדרט הכי גבוה שיש היא חובה בכל עסק שבו יש תנועה של לקוחות, בין אם מדובר בבית קפה, מסעדה או חנות פופולרית.

קופה דיגיטלית כמו AP של אקיופוז מאפשרת סליקה מתקדמת בתאימות מושלמת ל-EMV, התקן המאובטח והמוכר ביותר כיום. זוהי אחת מדרכי הסליקה המתקדמות ביותר בעולם והיא מותאמת ביעילותה ובתקני האבטחה שלה לעסקים כמו בתי קפה, מסעדות, עמדות ניידות וחנויות.

בכל מה שקשור לסליקה מאובטחת, אנחנו ממליצים לא להתפשר ולבחור קופה דיגיטלית עם סטנדרט סליקה גבוה ואבטחה מושלמת.

איך קופה דיגיטלית עוזרת לשמור על קשר?

אחד הנושאים הכי חמים בעולם הקמעונאות היום הוא שימור הקשר עם הלקוחות הקיימים. מחקרים הראו שלקוחות קבועים המקבלים שירות יעיל וטוב הופכים לכוח הקנייה הגדול ביותר של כל עסק ועל בסיס הקשר הזה נוצרת היציבות שלו. הלקוחות החדשים שמצטרפים הופכים גם הם לכוח קנייה, אבל ההשקעה הכספית והאנושית בשיווק מצטמצמת כאשר יש בסיס חם של לקוחות קיימים הבוחרים שוב ושוב לקנות ולבלות בעסק.

קופה דיגיטלית כמו AP מאפשרת לאסוף בקלות נתונים על הלקוחות ובעצם לספק למערך השיווקי את הבסיס לשימור מערכת היחסים עם הלקוחות. באמצעות הפרטים הנאספים במערכת אפשר ליצור מאגר לקוחות, להקים מועדוני לקוחות, להציע הצעות והטבות ועוד. כל הבסיס השיווקי נוצר למעשה ברגע שבו הלקוח מגיע למסעדה, לבית הקפה או לחנות ועובר את תהליך המכירה החכם שמציעה העבודה עם קופה דיגיטלית.

בעידן שבו התחרות על כל לקוח היא הרבה יותר קשוחה, זהו פתרון טכנולוגי קל ונגיש שמשפר משמעותית את מכירות העסק.

קופה דיגיטלית – במיוחד לעונת האירועים

אי אפשר לכתוב על יתרונותיה של קופה דיגיטלית מבלי לציין את האפשרות לניידות מוחלטת. בעונת הקיץ, בחגים ובעצם בכל זמן אחר בשנה, קופה דיגיטלית היא הפלטפורמה הנוחה ביותר לכל מי שהעסק שלו מתנייד ממקום למקום. בין אם מדובר בעמדת מכירה ניידת, בדוכן המוקם באירועים ובאטרקציות מסוימות, בחנות הנפתחת בתוך פסטיבל או דוכן אוכל במופע, קופה דיגיטלית היא פתרו מעולה בכל פעם שהעסק זז. והקופה, כמו שכבר הבנתם, הולכת אתו.

קופה דיגיטלית מבית AP מציעה סליקה נוחה באמצעות טאבלטים, מחשבים ניידים או הטלפון הנייד מכל מקום שבו אתם נמצאים. היא דרך נוחה ויעילה להציע חיוב ומכירה מהירים במיוחד כשמדובר בתור ארוך המשתרך לפני הקופה במופע או בפסטיבל קיצי.

גם במהלך השנה הקרובה – בכנסים, אירועים עסקיים, אירועי קידום מכירות, פסטיבלים ועוד – קופה דיגיטלית היא שדרוג משמעותי. אם אתם כבר בתכנון של השנה הקרובה ורוצים לייעל את תהליך המכירה בתוך הדוכן הנייד שלכם, מוזמנים להכיר את הקופות הדיגיטליות שלנו, שמותאמות במיוחד לכל עסק.

קופה דיגיטלית – פתרון חובה לכל עסק במאה ה-21

קופה דיגיטלית היא כבר מזמן חלק אינטגרלי מכל עסק שרואה את עצמו פועל ומתקדם במאה ה-21. דווקא בקיץ, כאשר התנועה בעסק הרבה יותר גדולה, אפשר להבחין בהבדלים בין קופה דיגיטלית מתקדמת ובין הקופות הישנות, שהולכות ונעלמות – בצדק – מהעסקים שלנו.

הקופה הדיגיטלית AP של אקיופוז מספקת פתרון מעולה ומקצועי בכל תקופה בשנה ומאפשרת לנהל את העסק בקלות, לפקח על מערכת המכירות בעסק, להוציא דוחות מפורטים ולהתממשק למערכות הנוספות בעסק, מהנהלת החשבונות ועד למערכות המלאי, כדי להפוך את העבודה להרבה יותר נוחה, יעילה ושירותית.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר