מדוע כדאי להשקיע בעמדת מכירה עם קופה רושמת חכמה?

בין אם אתה מנהל עסק שיש לו כתובת מוגדרת וברורה, ממסעדה ועד לחנות נוחות, או מגיע לקניונים ולירידים עם עמדות מכירה באופן קבוע, קופה חכמה הכוללת פונקציות איכותיות ומתקדמות היא בגדר חובה עבורך.

התוכנה שלנו, שמאפשרת לתפעל קופה רושמת שמתחברת לכל מערכות העסק, עוזרת בשורה התחתונה להפוך את תהליכי המכירה בעסק להרבה יותר יעילים ומהירים ובכך למעשה להגדיל את המכירות.

המערכת החכמה מאפשרת לך לגבות תשלום, כמו כל קופה אחרת, אבל אל הפעולה הפשוטה הזו מתווספים עוד אלמנטים שמסייעים לך להגדיל את המכירות בכל נקודת מכירה בעסק.

לפני הכל: מה צריכה לכלול קופה רושמת לעמדות מכירה?

הרעיון מאחורי קופה רושמת לעמדת מכירה הוא פשוט – זהו מכשיר שאתה יכול לתפעל מכל נקודה בעסק כדי לבצע מכירה ולחייב את הלקוחות שלך.

באמצעות האפשרות לנייד את הקופה הרושמת ממקום למקום ולהפוך אותה בעצם למכשיר חכם בידיך, אתה יכול להפוך את חווית הקנייה אצל הלקוחות שלך לנוחה ויעילה יותר.

ברוב העסקים שאנחנו מכירים, הקופה הרושמת היא קודם כל מכשיר לגביית כספים – אבל המערכת החכמה שאנחנו מציעים מספקת פונקציות רבות אחרות – שמשדרגות את המכירות בעסק.

אלו כמה מהיתרונות הבולטים של מערכת קופה רושמת חכמה

חוויית לקוח טובה יותר:

מערכת קופה רושמת איכותית ומתקדמת אמורה קודם כל לספק חווית לקוח טובה יותר. באמצעות המערכת שלנו תוכל בקלות לחייב את הלקוח שלך תוך כדי תנועה, בין אם הוא יושב ליד השולחן בבית הקפה או מגיע לנקודת המכירה שלך ביריד או בכנס.

המערכת פועלת על טאבלטים, מחשבים ניידים וטלפונים חכמים ובכך מאפשרת לך לבצע מכירות מכל מקום. בנוסף, היא יודעת לאסוף את הדאטה הדרוש כדי לשמר את הלקוח לאחר הרכישה והכל בתהליך מהיר ויעיל מאד.

אינטגרציה קלה עם מערכות אחרות בעסק:

אם יש לך בעסק תוכנות להנהלת חשבונות ומערכת לניהול עובדים ואתה מחפש את הגורם המקשר, המערכת שלנו היא הפתרון. קופה רושמת חכמה שמספקת אינטגרציה פשוטה עם מערכות הנהלת החשבונות הבולטות בשוק היום ועם מערכות לניהול זמן העובדים. בנוסף, המערכת מאפשרת לך להנפיק דוחות בקלות.

חסכון בזמן – גם על הדרכת עובדים:

במסעדה שלך, בבית הקפה או בחנות או בכל סוג אחר של עסק שמגלגל מחזורי מכירות, מנהל מלאי ומחייב לקוחות באופן קבוע צריך לחשוב על יעילות וניהול זמן נכון. אתה חייב לוודא תוך כדי תנועה שיש לך את המלאי המתאים, שהעובדים שלך מעודכנים באינפורמציה הדרושה כדי לבצע מכירה ולייעל את התהליך מול הלקוח.

מערכת הקופה החכמה שלנו מאפשרת לך לנהל תוך כדי תנועה את המלאי, לבדוק מה חסר, לחבר בין נתוני המכירה לשיווק, לצפות בדוחות ולהתחבר למערכת הנהלת החשבונות. כל התהליכים האלו יחד מאפשרים לך לחסוך בזמן יקר.

הממשק הנוח והאינטואיטיבי של המערכת מאפשר לך להדריך עובד חדש במינימום זמן ומאמץ.

הקטנת אחוז השגיאות בעת ביצוע עסקאות:

מערכות מיושנות של קופה רושמת המצריכות ממך הרבה מאד פעולות כדי לבצע עסקה אחת הן בדרך כלל קרקע פוריה לטעויות. במיוחד אם בעסק שלך יש עובדים מתחלפים.

המערכת החכמה שלנו מאפשרת לך לבצע פונקציות שונות בצורה אינטואיטיבית, זאת באמצעות הממשק המתקדם שלה. בגלל חווית המשתמש הנוחה הזו, נחסכות שגיאות במהלך החיוב, בהנפקת הדוחות ובניהול המלאי.

להשקיע במערכת קופה רושמת מתקדמת – זו השקעה טובה בעסק שלך

אין כל ספק היום שהטכנולוגיה מניעה את העסקים שלנו קדימה – והיא באה לידי ביטוי במערכות החכמות שאנחנו בוחרים להכניס אל העסק שלנו. מערכת קופה רושמת כמו זו שאנחנו ב- AP מציעים, מאפשרת לך לשדרג את מערך המכירות, ליצור נקודות מכירה שונות המתחברות למערכת אחת ולנהל את העסק שלך בצורה טובה יותר. זו השקעה חכמה והכרחית בעסק שלך.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר