הכלים החכמים שיעזרו לך לחזור לשגרה אחרי הקורונה

החיים שלנו כבעלי עסקים השתנו בחודשים האחרונים מקצה לקצה. הסגר שנכפה עלינו בתקופת הקורונה, יצר שינויים גדולים – כלכליים, עסקיים ומנהלתיים – בתוך העסקים שלנו. בזמן הזה, צפו ועלו אתגרים חדשים שגרמו לרבים מאיתנו לעשות תהליך חשיבה מחדש ולמצוא את הכלים שיעזרו לנו לעבור את המשבר ויותר מכך – להיערך לכל מצב שעשוי לבוא, גם אחרי שהסערה תדעך.

אנחנו, כמי שמספקים קופות רושמות חכמות לעסקים, ניצבנו שם יחד עם הלקוחות שלנו וראינו כיצד ההיערכות לשליטה מרחוק ולהתנהלות מכל מקום, עזרה לבעלי העסקים להרגיש שהם שולטים במצב.

קופה רושמת ידנית

מערכת חכמה מספקת שליטה מרחוק בכל מצב

אחד הדברים שתקופת הסגר בעקבות הקורונה חיזק אצלנו הוא הצורך בשליטה מכל מקום. כל בעל עסק צריך שתהיה לו האפשרות ליצור תהליכים נוחים וחכמים שלא תלויים במקום שבו הוא נמצא.

את הקופות הרושמות שלנו תכננו ויצרנו כך שיאפשרו חיוב מרחוק מכל מקום, דרך מערכת חכמה ופשוטה ובאמצעות סליקה מאובטחת בסטנדרט הגבוה ביותר. כך היה ניתן בתקופת הקורונה להמשיך ולחזק את העסק דרך מוצרים שנשלחים אל הלקוחות והם מחויבים עליהם מרחוק בקלות.

האפשרות לחייב מרחוק על מוצרים ושירותים אפשרה לבעלי העסקים שנעזרים בקופות הרושמות של AP להמציא מחדש את העסק, לחשוב על תהליכים שיאפשרו להם להמשיך להתפרנס ולהמשיך לנהל את העסק גם בתקופה שבה הדלתות סגורות.

מי שעדיין לא עשה זאת, צריך להבין שהמצב הזה יכול לחזור על עצמו ולהיעזר במערכות לחיוב מרחוק כמו אלו שאנחנו מציעים.

עמדה ניידת – לחיוב מכל מקום

המציאות שלנו השתנתה בתקופת הקורונה ומחייבת אותנו למצוא פתרונות יותר קלים ופשוטים לחיוב בתוך בית העסק וליצירת תחושת בטחון אצל הלקוחות שלנו. עמדות ניידות לחיוב מאפשרות לנו להגיע לכל מקום שבו נמצאים הלקוחות שלנו ולחייב אותם כאן ועכשיו.

בין אם אנחנו בעלי בתי קפה או מסעדות שעכשיו נאלצים לשלוט על מרחב גדול יותר, כדי לאפשר ללקוחות שלנו תחושת בטחון או עורכים משלוחים ומחייבים עבורם מול הלקוח בכניסה לביתו, עמדות ניידות עוזרות לנו ליצור מערך כלכלי מבוסס ומדויק לעסק.

באמצעות עמדות ניידות של קופה רושמת אפשר לחייב תוך כדי משלוח, במיקום מרוחק מהעסק או בעמדות באוויר הפתוח – בהתאם לסוג העסק.

שמירה על קשר עם לקוחות קיימים – גם באמצעות קופה חכמה

אחת הפונקציות שהקופות הרושמות של AP מציעות היא איסוף של נתונים על הלקוחות שלנו שכבר רכשו אצלנו מוצרים ושירותים. האפשרות הזו עוזרת לנו לשמור על קשר בכל תקופה, גם כאשר דלתות העסק סגורות.

השיווק בכל עסק מתבסס על רשתות חברתיות, אתר האינטרנט או על המלצות מפה לאוזן, אבל באמצעות הנתונים שהמערכת מרכזת עבורנו, תוך כדי תנועה, אפשר לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים, לשלוח להם הודעות על מבצעים והטבות, לעדכן אותם במה שקורה כיום בעסק ובשינויים שהכתיבה הקורונה. ואחרי תקופה ארוכה של שקט, לחזור וליצור קשר מחדש עם לקוחות שכבר מכירים אותנו.

עם היד על הדופק – דרך נתונים שמתעדכנים בקלות וכל הזמן

עוד דבר משמעותי שהקורונה חיזקה אצל בעלי עסקים רבים הוא הצורך להיות במעקב מול ההכנסות, ההוצאות, חידושי המלאי וסוגי המוצרים הנמכרים ביותר בעסק.

המעקב הזה ואיסוף הנתונים חשוב כדי שנבין במה להתמקד אחרי התקופה הקשה הזו ולחזור לשגרה עם הערכה מחודשת למוצרים או לשירותים הנמכרים ביותר שלנו.

עסק חדש מתבסס על מערכת שיכולה לספק לו כל הזמן את הנתונים האלו, גם מרחוק. הקופות החכמות שלנו משלבות מערכת דוחות שמתעדכנים כל הזמן מול העסקאות הנערכות בעסק, מול נתוני המלאי ומול מערכות חיצוניות של הנהלת חשבונות.

דרך מערכת הדוחות אפשר לקבל את התמונה המלאה על מצב הקופה בעסק ולהבין אילו מוצרים נמכרים יותר או פחות, במה להשקיע ולבצע הערכה מחודשת כל הזמן, בהתאם למצב.

מערכות מותאמות לכל עסק – עוזרות להתמודד עם שינויים

מה קורה כשהעסק משתנה ופתאום אנחנו חוזרים לשגרה אחרת? במקרים רבים אנחנו נאלצים לשנות הכל – מהמערכות שעזרו לנו לנהל את העסק ועד לשיטות העבודה שלנו. כך קרה במקרים רבים אחרי הסגר של הגל הראשון.

המצב הזה הציף את החשיבות של מערכות שמותאמות אישית לעסק ולשינויים שהוא עובר ומאפשרות להתפתח ולגדול עם כל צעד שהעסק עושה, או לחילופין לשנות את שיטות העבודה. כך גם במקרה של הקופות החכמות שלנו.

המערכת החכמה שלנו מותאמת כל הזמן לצרכי העסק וניתן לשנות, לעדכן ולקבל תמיכה כדי לערוך שינויים בהתאם למצב החדש. התמיכה הזו, החשובה כל כך, יוצרת בסיס יציב לכל שינוי שקרה בעסק והקורונה הכתיבה ולחזרה חלקה יותר לשגרה.

מגפת הקורונה אמנם שינתה את הדרך שבה עסקים רבים עובדים, מתנהלים ומתפתחים. מערכת חכמה שמאפשרת שליטה מרחוק, חיוב לקוחות מכל מקום, התחברות לנתונים ולדוחות ועוד פונקציות המותאמות לעסק – עוזרת לרכך את החזרה לשגרה ולהפוך אותה לקצת יותר נוחה וקלה.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר