מערכות לעמדות מכירה

מערכות לעמדות מכירה מושלמות

תגידו לנו מה התקציב שלכם ואנחנו כבר נתאים לכם עמדת מכירה מושלמת. החל מעסקים קטנים ועד לרשתות שיווק מסועפות. אין ספור אפשרויות ושילובים לתוכנות, תכונות וציוד קצה. צלצלו אלינו ל 1-800-80-96-96 או צפו בחבילות שבנינו עבור עמדות מכירה לקמעוניים וגם עמדות מכירה למסעדות לקבלת מידע נוסף על האופן שבו נוכל להריץ לכם את העסק בהקדם האפשרי.

עמדות המכירה תוכננו לעבוד בשילוב ציוד קצה מהמובילים והעדכניים שקיימים כיום בשוק. ציוד אלחוטי, סורקים, מדפסות, קוראי כרטיסי אשראי, משקלים אלקטרוניים, מדפסות מרוחקות אלחוטיות, מגירות כספים וכול דבר אחר שיקל עליכם וייעל לכם את העבודה מול הלקוחות ומול הנהלת החשבונות.

דבר נוסף שהבנו שיש לו משמעות רצינית היא עובדי החנות. כאשר יש עובד חדש אתם מאוד רוצים שההבנה שלו בכל רזי העסק תהיה מהירה, קלה ועם מינימום טעויות. אנחנו בהחלט מסכימים ולכן בניניו עמדת מכירה קלה לשימוש, פשוטה להבנה ושתאפשר לעובד חדש, לכול עובד להפוך למומחה בניהול ותפעול עמדת המכירה. מינימום טעויות מקסימום הצלחה!

עמדת מכירה שמאוחדת עם הנהלת החשבונות שלכם

בין אם אתם משתמשים ב QuickBooks עמדת מכירה משולבת או עמדת מכירה ל Sage, עמדות המכירה שלנו משולבות ומשתלבות עם הנהלת החשבונות שלכם זה מקנה לכם את האפשרות לקבל מידע מפורט בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם.

מעבר לצפייה בעמדת המכירה שלכם או בהנהלת החשבונות מרחוק אתם תוכלו לרדת לעומק העסקאות ולבחון בצורה מדויקת כל מהלך וכל תהליך שמתבצע, תוכלו אפילו לקבוע מי מהמוצרים שלכם נמכר יותר, מי פחות ועל איזה מוצר כדאי לעשות מבצע.

עמדות מכירה ניידות למכשירים מבוססי אנדרואיד

הניידים שלנו עמדות מכירה מבוססות אנדרואיד הן פתרון מושלם למסעדות, ברים, וחנויות קמעוניות.

עמדות המכירה שלנו מעוצבות מבחינת התוכנה והחיצוניות באופן שאתם כבר מכירים ולכן תוכלו ישר לגשת לעבודה ללא בזבוז זמן על היכרות מחדש.

יש לנו מגוון של ציוד קצה מותאם שיקלו על ביצוע העסקה, סורקים, קוראי כרטיסים מגנטיים ועוד.

תאימות ל- PCI

אחד מאמצעי הביטחון החשובים ביותר כיום כאשר עובדים עם כרטיסי אשראי הוא התאימות ל PCI. עמדות המכירה שלנו, אקיופוז מסונכרנות באופן מושלם עם ספקי השירות לאשראי ומבטיחים הצפנה מושלמת. על מנת לקבל מידע נוסף בנוגע לאבטחת המידע והעבודה עם כרטיסי אשראי בעמדות המכירה שלנו צפו ב עמוד השירותים לספקי אשראי וגם ב תוכנת אימות נתוני תשלום עם PCI.

שירות עטור פרסים

עמדות המכירה שלנו מותאמות לעבודה בתאימות מלאה עם תוכנות להנהלת חשבונות כגון מפתחי הזהב על ידי עמדת מכירה ל Sage 50 מהדורת ארה"ב לשעבר רכשעמדת מכירה ל Sage 50 מהדורת קנדה לשעבר Simply Accounting ו QuickBooks על ידי Intuit, כמו כן,Awesome QuickBooks תוספי בארה"ב שהועטרו בפרסים על ידי קבוצת סלייטר, חברה מדהימה ומכובדת עם המומחים המובילים להנהלת חשבונות.

מוכנים לשדרג את העסק עם קופות ממוחשבות חכמות?

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את AP מבית אקיופוז ולהצטרף למאות עסקים שמנהלים מערך מכירות מתקדם, חכם וטכנולוגי – ורואים תוצאות בשטח.

צור קשר

x

    צור קשר